Ceník e-shopů

Vlastní e-shop ze šablony

Začněte na vlastním řešení a později svůj e-shop individualizujte a vylepšujte bez nutnosti změny administrace nebo napojení na skladové a účetní programy.

Ideální jako doplněk podnikání, ve kterém chcete přilákat více zákazníků a poznat příležitosti internetového prodeje.


Vlastní e-shop s úpravami na míru

Nejoblíbenější varianta, pokud to myslíte s on-line prodejem vážně. Díky individualizaci vzhledu i rozložení se můžete více odlišit od konkurence.

Výsledná cena je určená rozsahem úprav šablony, ze které vycházíme. Ukázky si můžete prohlédnout u dema e-shopu.


Originální vlastní e-shop

Chcete prodávat bez jakýchkoliv omezení a potřebujete vytvořit e-shop s vysokou automatizací procesů, neustále jej rozvíjet a to vše na míru pro vaše klienty? Pomůžeme vám s analýzami, testováním a návrhem nejen ideálního vzhledu a rozložení, ale i s procesy, logistikou a připravíme funkčnost na míru. Více o tom, jak postupujeme.


Pronájmy e-shopů

Nechcete investovat do vlastního řešení, chcete si e-shop vyzkoušet a až následně investovat do vlastního řešení? Pokud potřebujete s přípravou e-shopu pomoci, je tato varianta právě pro vás. Navíc vám pomůžeme se správným návrhem struktury, strategií prodeje a celkovou propagací.

Ceny dalších řešení on-line prodeje

Web s e-shopem

Chcete prodávat on-line a e-shop má být součástí webu? Potřebujete prodávat z libovolné stránky a rychle přidávat produkty nebo tlačítka koupit do obsahu?
Žádný problém! Naše řešení se vám přizpůsobí

Modul e-shopu k webu získáte již za cenu 10 000Kč. Kontaktujte nás!

 

Jednoproduktový e-shop

Připravíme satelitní e-shop zaměřený na prodej jednoho produktu včetně podpory variant. E-shop nemá žádná omezení a může obsahovat velkoobchodní modul pro rychlejší objednávky partnery.

Výsledná cena záleží na souvisejících službách při přípravě, návrhu a realizaci. Ceny vycházejí z výše uvedených variant. Kontaktujte nás!

Přejít na ukázku
 

Internetový obchod s konfigurátorem

Budoucnost prodeje na internetu je v individualizaci produktů, k tomu vám pomůže právě konfigurátor. Modul umožňuje individualizaci produktu včetně změny ceny nebo sestavení složitějšího produktu a doplnění o služby. Konfigurátor můžete využít i ve službách, například pro sestavení balíčku k ubytování, záleží jen na vaší podnikavosti.

Modul konfigurátoru pro šablonovou verzi obchodu si můžete kdykoliv přiobjednat již za cenu 10 000Kč. Cenu konfigurátoru s grafikou a funkčností na míru přípravíme na základě přesného zadání.

Přejít na ukázku
 

On-line prodej s kalkulátorem

Pokud nestačí konfigurátor, vytvoříme libovolný kalkulátor přesně na míru vašim produktům. Spojení kalkulátoru s e-shopem umožňuje on-line prodej čehokoliv. Již není problém prodávat on-line produkty vyráběné na míru, po objednání systém automaticky požádá o zálohu, pohlídá její uhrazení a zadá instrukce do výroby.

Cenu řešení kalkulátoru přípravíme na základě složitostí výpočtů. Kontaktujte nás!

Přejít na ukázku
 

E-shopy pro velkoobchody, B2B

Jsme připravení na většinu B2B situací, neřešíme jen libovolné přizpůsobení cenových hladin klientům, ale i optimalizaci objednávkového procesu, individualizaci dopravy a mnoho dalších. Samozřejmostí je napojení na libovolný ekonomický systém.

B2B modul již od 20 000Kč. Prohlédněte si základní možnosti.

Přejít na ukázku
 

Další možnosti

  • On-line rezervace se zálohovými fakturami.
  • Prodej elektronických licencí, školení, vstupenek, a dalšího nehmotného zboží.
  • Různé cenové hladiny
  • E-shop, který se zatím chová jen jako katalog.
  • Pro nepřihlášené katalog, pro přihlášené e-shop.
  • Možnost vložit produkty do poptávky/nabídky.

Máme zkušenosti, cenu připravíme podle zadání! Kontaktujte nás!

Domluvte si konzultaci

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte poptávkový formulář

Nebo nás můžete kontaktovat na:
Telefon: +420 774 828 242 | E-mail: info@antstudio.cz

Více kontaktů

Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...