Plnění nebo aktualizace e-shopu jednorázovými importy

E-shop může obsahovat modul, který umožňuje načíst libovolná data o produktech z CSV souborů (Jiná forma tabulky MS Excel). Díky tomu si můžete libovolnou excelovskou tabulku upravit tak, aby jí e-shop načetl a na základě těchto dat provedl aktualizaci informací nebo naplnění produktů.

Systém je vhodný pro:

  • Rychlé naplnění vetšího množství produktů
  • Občasnou aktualizaci cen nebo skladových zásob

V případě, že potřebujete rychlou aktualizaci informací, tak je vhodnější použití automatizované importy dat, kdy se napojíme přímo na externí data a aktualizace můžeme provádět například každých 30 minut. Není tedy třeba se pravidelně starat o přísun čerstvých dat pro import, což neplatí u CSV importu. Více o možnostech napojení.

Import si poradí i s několika soubory .csv najednou a pracuje s kódováním UTF8 nebo WIN1250. Je možno domluvit, zda bude import i aktualizovat produkty nebo se bude jednat pouze o import nových produktů.

Příklady použití:

  • Aktualizace produktů v Pneu E-shopu.  V těchto e-shopech se mění sortiment jen 2x ročně, průběžně se mění pouze ceny a skladová dostupnost. Někteří klienti proto využívají ruční naplnění obsahu s využitím CSV importu a následně zjednodušený systém pro rychlou aktualizaci cen nebo skladových zásob.
  • Rychlé úvodní naplnění produktů. Občas narážíme na ekonomické programy, které není možné přímo propojit s e-shopem, ale je možné z nich provést export do csv formátu. Ten následně použijeme pro naplnění e-shopu.
  • Naplnění eshopu výrobce nábytku - jako výrobce má možnost vytvořit velké množství variant podobných výrobků a díky importu je možno eshop naplnit daleko snadněji a efektivněji. Takto vytvořené produkty se dají dále využít do konfigurátoru produktů případně zbožových vyhledávačů.

Obecné vlastnosti

ProduktY (Zboží)

Filtrace produktů

Značky (výrobci)

Zobrazení produktů a variant

Konfigurátor produktů

Práce s produkty a obsahem

Sklady

Import/Export (propojení)

Velkoobchodní modul

MODUL TVORBY NABÍDEK

Správa objednávek

Nákupní košík

Marketingové nástroje

Exporty a statistiky

Zbožové porovnávače (vyhledávače)

Zpravodaj / Newsletter

  • E-mailová fronta

Mutace a měny

Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...