Technické řešení e-shopu

Dodáváme e-shopy založené na námi vyvíjeném technickém řešení i na řešení třetích stran. Proto nás prosím kontaktujte a navrhneme vám nejlepší možné technické řešení s ohledem na konkrétní potřeby. Umožňujeme také začít s e-shopem prostřednictvím pronájmu u třetí strany s tím, že se vám postaráme o návrh správné struktury a pomůžeme vám s propagací a až po dosažení určitého množství objednávek přejdete na více automatizované řešení na míru.

Hlavní výhody našeho řešení

 

Vyzkoušený a prověřený základ s budoucností

Systém již funguje na desítkách projektů a získané zkušenosti využíváme nejen pro technická vylepšení, ale i pro zvýšení prodejů. Velká část systému byla v posledních letech zcela přepracována, proto se jedná o řešení odpovídající novým trendům, zejména použití v mobilních telefonech. Systém dále vylepšujeme a aktualizujeme, například o nové způsoby dopravy, platby a další.

Více na našem blogu v sérii o vylepšeních systému.

 

Zaměřeno na efektivitu

Po nákladech na propagaci e-shopu je druhým nejvyšším nákladem správa obsahu, vyřizování objednávek a podobně. Vytvořili jsme řešení, které pomáhá tyto náklady minimalizovat. Zejména jsme se zaměřili na:

 • Jednoduchou správu obsahu a struktury s možností ovládání ze zákaznické části.
 • Automatizované a hromadné vyřizování objednávek
 • Jednoduché možnosti změny objednávek s evidencí historií změn
 • Napojení na systémy třetích stran jako CPOST a podobně.

Vše vám rádi předvedeme, prosím domluvte si konzultaci.

 

E-shop přizpůsobíme přesně vašim procesům

Různá odvětví vyžadují různé procesy zpracování a vyřizování objednávek. Naše řešení se vám přizpůsobí. Můžeme přizpůsobit systém objednávek, doprovodných dokumentů pro rychlejší naskladnění nebo plné napojení na elektronický systém se čtením čárových kódů. Systém nemá žádná omezení, záleží jen na vašich potřebách.

 

Profesionální podpora

Jsme připravení reagovat na vaše požadavky v režimu 24/7. Ke každému projektu můžeme přiřadit několik programátorů, kteří se postarají o to, že nedojde k výpadku a tím pádem ke ztrátě objednávek. Máme zkušenost s projekty, kde je důležité vysoké utajení informací.

 

Široké možnosti a zkušenosti

Základní funkce řešení jsou popsané E-produkty, díky tomu si můžete přečíst více o vlastnostech řešení. Mezi hlavními, na které se často ptáte patří:

 • Velkobchod
 • Rychlý a fungující i s desítky tisíc položek
 • Vyzkoušeno napojení na mnoho dalších systémů (dopravy, platby, porovnávače, napojení na různé ekonomické systémy)
 • Jazykové mutace a měny
 

E-shop, který nevypadá jako e-shop

Zaměřujeme se na řešení prodeje u systémů, které nemají primárně vypadat jako e-shop. Například pro výrobce můžeme napojit prodej až za konfiguraci produktu. Prodej libovolných služeb nebo výrobků pomocí možnosti vložit tlačítko koupit kamkoliv do obsahu stránky.

 
 

Záruka na funkčnost i na výsledky

K jakékoliv funkčnosti nabízíme neomezenou záruku. Tedy pokud chcete řešení, u kterého si chcete být jisti funkčností i za deset let, dodáme jej. Staráme se o kompletní propagaci a to se zárukou. V případě, že jste vlastníky prosperující značky, můžeme navrhnout řešení se zárukou výsledků při dodržení stanovených postupů.

 

Bez omezení funkcí na míru

Vyvineme jakoukoliv funkčnost, kterou potřebujete pro zlepšení prodeje nebo zvýšení efektivity práce. Nabízíme zvýhodněné ceny na vývoj funkčnosti, kterou budeme moci dále použít.

 

Mnoho netradičních funkcí

 • Kalkulátory
 • Konfigurátory
 • Baličky produktů
 • Vzorky
 

Responsivní design nebo mobilní verze

Každý e-shop můžeme dodat v responsivním designu nebo s mobilní verzí přesně na míru.

 

Pro koho je řešení na ANT CMS určeno?

 

Jak pro malé tak pro velké

Systém je možné využít jak pro menší klienty, kteří využívají standardní „sériové“ řešení, tak pro klienty, kteří chtějí systém dále rozvíjet a přizpůsobovat jej individuálním potřebám. Nezáleží na tom, jestli máte v sortimentu 1 kus nebo desítky tisíc produktů.

Chci řešení i propagaci od jednoho dodavatele

Naši klienti chtějí velmi často řešit s jedním dodavatelem nejen technické řešení, ale i propagaci a to vše se zárukou.

 

Pro všechny, kteří chtějí poradenství a zkušenosti s řešením problémů

Obrací se na nás jak malí klienti, kteří chtějí technické řešení včetně nastavení a naplnění, tak velcí klienti, kteří mají vlastní personál a chtějí pouze odborné konzultace k rozvoji a propagaci.

Možnost řešení na klíč se zaučením vlastních lidí později

Hlavně v začátcích prodeje se na nás obrací stále více klientů se žádostí o řešení kompletně na klič, tedy včetně pronájmu personálu a až po dosažení cílových obratů si najímají vlastní personál, který školíme. Tím dosahují zajímavé úspory nákladů bez rizik.

 

40 SEO důvodů proč nám zadat váš e-shop

Více o technických vlastnostech systému z pohledu optimalizace pro vyhledávače - SEO.

Agentury a dodavatele, kteří nemají vlastní řešení

Dodáváme technické řešení pro agentury a další dodavatele webových řešení, kteří nemají vlastní systém, protože v ČR je jen několik firem, které mají vyvinutý kvalitní systém pro řešení e-shopů.

Nejčastější dotazy

Budu vlastníkem e-shopu?

Po úplném uhrazení ceny e-shopu jste vlastníkem řešení včetně jeho kódu s omezením na šíření. Můžete si jej tedy upravovat podle potřeby, s kým chcete, ale nesmíte jej šířit.

Bude mi e-shop fungovat?

Ani nejlepší technické řešení e-shopu není zárukou úspěchu e-shopu. Pro úspěšný e-shop je potřeba mnohem více. Na začátku by mělo být zhodnocení možní trhu, návrh strategie a následně propagace e-shopu. Více na stránce Plánujete e-shop?

Domluvte si konzultaci

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte poptávkový formulář

Nebo nás můžete kontaktovat na:
Telefon: +420 774 828 242 | E-mail: info@antstudio.cz

Více kontaktů

Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...