Ocenění pro webové stránky od ANT studia

22.12.2010

Aktualizováno: Náš klient Zahradnictví Červenka obhájil v soutěži o titul Živnostenský web roku 2010 Plzeňského kraje 1. místo i pro rok 2011.

www.zahradnictvi-cervenka.cz

Soutěž Web roku vznikla jako zvláštní subkategorie v rámci soutěží Vodafone Firma roku 2011 a ZlatéStránky.cz Živnostník roku 2011 a v letošním roce byla vyhlášena ve dvou kategoriích - Živnostenský web roku a Firemní web roku.

Účast v soutěži byla automaticky umožněna všem subjektům (firmám a živnostníkům), jež se přihlásily do soutěží Vodafone Firma roku 2011 a ZlatéStránky.cz Živnostník roku 2011 a do přihlášky vyplnily svou firemní webovou adresu. Firmy, jež se profesionálně věnují tvorbě a správě webových stránek, byly z této soutěže vyjmuty.

Soutěž probíhala v několika kolech. Do první porovnávací fáze soutěže se kvalifikovaly všechny subjekty, jež splňovaly podmínky k účasti v soutěži. Porota hodnotila webové stránky na základě jejich optimalizace, designu a uživatelské přístupnosti. Z každého kraje postoupilo do užšího finále 5 finalistů, z nich pak vzešli vítězové 14 krajů v kategoriích Živnostenský web roku 2011 a Firemní web roku 2011.

»zpět do archivu novinek

Fotíme a natáčíme videa

Obsah je král, ale fotky jsou královskou korunou. Proto nově šperkujeme weby vlastními silami a vyrábíme tyto korunovační klenoty přímo u nás. Podívejte se na ukázky...

Více informací

Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...