Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Proč nám nemá vadit, že pracujete pro naší konkurenci?

 

S ANT studiem pracuje přes 40 techniků, konzultantů a dalších odborníků, kteří v některých případech pracují na volné noze nebo s jinými agenturami. Toto je jev, který je standardní u většiny firem v oboru, protože opravdových odborníků není tolik a jejich práce je natolik nákladná, že není možné mít vlastní odborníky na všechno. 

Všichni partneři mají podepsané smlouvy o mlčenlivosti a zároveň se snažíme, aby na konkurenčních projektech pracovaly jiné týmy a tyto týmy spolu soupeřily. Díky tomu se stává spíše to, že v případě, že tvoříme více webů z jednoho oboru, jsou další weby mnohem lepší než ty předchozí.

Většina informací je na internetu veřejná, při realizaci našich projektů vždy pečlivě sledujeme konkurenci v oboru a podle toho navrhujeme řešení. Je proto často vhodnější využít firmu, která má v oboru technologické zkušenosti a snížit tak náklady na výrobu a naopak nasměřovat ji podle sebe do originality a rozsahu. 

Důležité je také uvědomit si, že skutečný úspěch firmy není jen v produktech a jejich ceně, ale hlavně v síle značky a zde se jako silný partner nemáte čeho obávat.

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů