Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Proč nám nemá vadit, že pracujete pro naší konkurenci?

 

S ANT studiem pracuje přes 40 techniků, konzultantů a dalších odborníků, kteří v některých případech pracují na volné noze nebo s jinými agenturami. Toto je jev, který je standardní u většiny firem v oboru, protože opravdových odborníků není tolik a jejich práce je natolik nákladná, že není možné mít vlastní odborníky na všechno. 

Všichni partneři mají podepsané smlouvy o mlčenlivosti a zároveň se snažíme, aby na konkurenčních projektech pracovaly jiné týmy a tyto týmy spolu soupeřily. Díky tomu se stává spíše to, že v případě, že tvoříme více webů z jednoho oboru, jsou další weby mnohem lepší než ty předchozí.

Většina informací je na internetu veřejná, při realizaci našich projektů vždy pečlivě sledujeme konkurenci v oboru a podle toho navrhujeme řešení. Je proto často vhodnější využít firmu, která má v oboru technologické zkušenosti a snížit tak náklady na výrobu a naopak nasměřovat ji podle sebe do originality a rozsahu. 

Důležité je také uvědomit si, že skutečný úspěch firmy není jen v produktech a jejich ceně, ale hlavně v síle značky a zde se jako silný partner nemáte čeho obávat.

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.