Správa a optimalizace PPC kampaní

Realizujeme celé nebo zvyšujeme přínos stávajících PPC kampaní včetně zlepšování cílových webových stránek.

  • Navrhneme a realizujeme textovou nebo bannerovouPPC reklamu
  • Osobně se věnujeme správě se zaměřením na stanovené cíle
  • Navrhneme zlepšení struktury webu nebo cílových stránek
Vyplatí se Vám PPC reklama?Spočítejte si to...

 

01

Propojujeme PPC a SEO

Díky tomuto spojení může být váš internetový marketing mnohem úspěšnější. PPC kampaně používáme pro následující optimalizaci pro vyhledávače, díky tomu výrazně zvyšujeme návštěvnost, případně snižujeme náklady na internetový marketing. 

Příklad: Pro klienta, který utrácel cca 30.000Kč / měsíčně v PPC kampaních jsme realizovali optimalizaci pro vyhledávače tak, že se jeho měsíční výdaje na PPC po jednom roce snížili pod 10.000Kč, ale celková návštěvnost se zdvojnásobila.
02

Spolu s internetový marketingem zajišťujeme technické řešení

Díky vlastní výrobě internetových prezentací můžeme pod jednou střechou zajistit nejen úspěšnou propagaci, ale zároveň vylepšovat nebo vytvořit webové prezentace a e-shopy. Více v sekci tvorba webových stráneknebo tvorba e-shopů. 

Příklad: Při správě PPC kampaní jsme navrhli mnoho vylepšení spravovaného internetového obchodu. Následně jsme dodali efektivnější technické řešení včetně úprav za cenu nižší, než vyžadoval stávající dodavatel jen za zapracování vylepšení.
03

Zajišťujeme kompletní internetový marketing

Zajišťujeme poradenství a kompletní zastřešení internetového marketingu včetně úzké spolupráce s jinými formami marketingu.

Příklad: Pro klienta jsme při stejném ročním rozpočtu pomohli k navýšení návštěvnosti o 20%, což se následně projevilo ve vyšším zisku společnosti.
 
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...