Programování webových stránek a prezentací

Hledáte spolehlivé programátory pro vaše webové stránky? Nabízíme programování webových stránek na vlastním redakčním systému v PHP nebo na systému WordPress.

Můžete si vybrat z různého rozsahu služeb, od samostatného programování na základě dodaného grafického návrhu nebo programování včetně grafického návrhu. Hledáte-li opravdu nízkonákladové řešení, můžeme vám pomoci s výběrem a úpravou šablony.

Navrhneme a realizujeme webové prezentace tipu vizitka nebo rozsáhlé webové portály, internetové aplikace nebo speciální webové prezentace pro realitní kanceláře, autobazary, aukční a inzertní portály a další

Cena za programování webových stránek

Cenu za programování webových stránek vám sdělíme nejrychleji v případě, že nám zašlete na e-mail programovani@antstudio.cz grafické návrhy webu. V případě, že nemáte grafické návrhy, podívejte se na ceník prezentací.

Výsledná cena záleží na složitosti grafických návrhů a na množství stránek s různými prvky nebo rozložením. Dále záleží na použití „modulů“ jako je katalog, reference, FAQ a další. Více informací.

Plnění obsahu www stránek

Obsah webových stránek si budete moci doplnit sami pomocí redakčního systému. Můžeme vám také nabídnout naplnění obsahu na základě zaslaných podkladů. Přesnou cenu za naplnění obsahu vám sdělíme po zaslání všech textů, případně obrázků. Běžně se pohybuje v ceně 1 000 - 2 000 Kč u webových stránek malého rozsahu. U složitějších stránek záleží na množství stránek a zpracování rozložení obsahu.

Úpravy webových prezentací

Webové stránky budete moci následně upravovat sami prostřednictvím redakčního systému nebo s využitím našeho servisu. Úpravy provádíme s využitím On-line reportování servisních prací, díky kterému uvidíte přesně náklady za všechny servisní práce.

Rychlost programování webových stránek

Standardně programujeme webové stránky během jednoho až tří týdnů podle složitosti. Nabízíme také za příplatek expresní programování webových stránek během 48 hodin až 5 dnů.

Ukázky programování webových stránek

Díky férovým cenám, kvalitě a spolehlivosti jsme naprogramovali více než 1000 webových prezentací a e-shopů. Ukázky našich prací si můžete prohlédnout v sekci Reference.

Další služby související s programováním webových stránek

  • Registrace domény www.vasedomena.cz na klíč již za 175 Kč / rok.
  • Webhosting za cenu od 80 Kč měsíčně.

Časté otázky a odpovědi k programování webových stránek

Budu moci na stránkách využívat měření návštěvnosti?

Ano stránky lze jednoduše doplnit o měření Google Analytics. Stačí v nastavení vyplnit číslo profilu.

Musím něco platit i po spuštění stránek?

Ne po spuštění webových stránek již nic dalšího platit nemusíte. Jediné co platíte je pronájem domény nebo webhostingu a záleží jen na vás, u koho si tyto služby objednáte.

Může moje webové stránky upravovat i někdo jiný než vy?

Ano, webové stránky na našem systému jsou naprogramovány tak, aby i méně zkušený programátor uměl upravit vzhled webových stránek nebo jejich funkčnost. Pro techniky: Systém odděluje řídící kód, HTML kód a CSS styly a často využívá šablonového systému Smarty.

 
 

Domluvte si konzultaci

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte poptávkový formulář

Nebo nás můžete kontaktovat na:
Telefon: +420 774 828 242 | E-mail: info@antstudio.cz

Více kontaktů

Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...