Prezentace se specializovaným katalogem a e-shopem pro Autovia

Cílem je být nejlepší, ale

Cílem každé firmy je být nejlepší na internetu, ale ne pro každou firmu je vhodné pustit se do náročných řešení na míru. U Autovie jsme si mohli dovolit nabídnout řešení pro nejlepší a již po měsíci od spuštění nového webu se ukázalo, že výsledky předčily očekávání.

Po prvním měsíci došlo ke zdvojnásobení již poměrně vysoké návštěvnosti!

Pomůžeme i vám zjistit potenciál svojí firmy a navrhnout řešení, které pomůže zvýšit váš zisk.

Nepřizpůsobujte se, nedělejte kompromisy

Shodneme se na tom, že nejdůležitější je opravdu dobrá prezentace produktů nebo služeb nabízených za rozumnou cenu? To stačí, vše ostatní přizpůsobíme vám. Potřebujete administraci na míru, abyste co nejrychleji mohli upravovat obsah? Máte ji mít. Potřebujete na jedno kliknutí změnit cokoliv, tvořit nabídky on-line nebo mít automatizovaný e-mailový zpravodaj na míru? Dodáme vše ze zárukou tak, abyste systém mohli využívat několik let a při tom jej dále rozvíjet.

S námi se staráte jen o to, co vám jde nejlépe, ostatní zařídíme a přizpůsobíme.

SEO zdarma? Jde to

Utrácíte za reklamu desítky tisíc měsíčně? Změníme to, navrhneme strategii a vytvoříme takový web, který bude mít takovou přirozenou návštěvnost, že se všechny náklady do optimalizace pro vyhledávače rychle vrátí. Navíc trvale, protože budete moci pomocí jednoduché administrace dále zlepšovat prezentaci produktů a služeb.

Vyhodnotíme vaši situaci, najdeme prostor k růstu a navrhneme optimální strategii s ohledem na ROI.

Šetříte čas, vše řešíme ihned

Víme, že váš čas je drahý, proto jej nemusíte ztrácet na náročných jednáních s více partnery. Pro VIP klienty nabízíme službu, kdy se obracíte vždy jen na jednoho specialistu, který ví o všem a to i když na projektu pracuje 10 různých odborníků.

Nezáleží na tom, jestli řešíme zrovna UX, UI, mobilní verzi, e-shop nebo SEO. Navíc se staráme o to, aby servis byl co nejrychlejší, většinu požadavků řešíme ihned!

Oslovte nás se svým projektem a najdeme specialistu pro váš obor.

Realizujeme, měříme, vyhodnocujeme

Na webu neustále provádíme měření, kontrolu a vylepšujeme. Věděli jste, že u mnoha webů již více než polovina návštěvníků nepřichází na úvodní stránku? Proto neustále sledujeme slabá místa a navrhujeme vylepšení, aby každá koruna investovaná do reklamy byla co nejlépe využita.

Co jsme zde zlepšili v poslední době? Detail produktů, navigaci v e-shopu, mobilní verzi pro e-shop, poradnu, prvky navigace, hledání s našeptávačem, indexování stránkování.

Pomůžeme vám zlepšit i váš web, na začátku klidně jen pomocí konzultací.

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...