Fotografování pro DobrePlody.cz

Při přípravě nového webu je potřeba zajistit i odpovídající obsah. Majitel firmy DobréPlody.cz si je toho moc dobře vědom a oslovil nás, abychom nafotili produkty, které nabízí. Protože ale není místní a převézt takové množství produktů by bylo náročené, tak jsme vyrazili na Šumavu přímo ke klientovi. Focení zabralo několik hodin, ale díky asistenci majitele společnosti DobrePlody.cz vše probíhalo velmi rychle a efektivně. Navíc jsme si s klientem mohli ihned odsouhlasit nápady a návrhy.

 
Jak vypadají stránky s novými fotografiemi?

 

 

 

Co o nás říká klient?

Při tvorbě nových stránek firmou ANT Studio jsem byl osloven s návrhem nechat si vyfotit nabízené produkty profi fotografem. Dle dohody jsme provedli nafocení několika produktů pro mou představu a po vzájemném odsouhlasení byl nafocen kompletní sortiment našeho internetového obchodu.
     Focení proběhlo na přátelské a profesionální úrovni přímo u nás, takže jsem nebyl nucen zboží nikam převážet. S výsledkem jsem maximálně spokojen a věřím, že mi pomůže zvýšit prodej produktů. Navíc dodatečné požadavky, jako např. umístění vodoznaku na obrázky byly provedeny ochotně a okamžitě. Výsledná cena za nafocené fotografie byla také příznivá.
     Všem vřele doporučuji použití fotografa společnosti ANT studio.

Martin Valdman
Majitel
Ukázka fotografií:
Fotografování pro DobrePlody.cz č.1
Fotografování pro DobrePlody.cz č.2
Fotografování pro DobrePlody.cz č.3
Fotografování pro DobrePlody.cz č.4

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...