E-shop pro velkoobchod se spojovacím materiálem Pematex

Pro velkoobchod se spojovacím materiálem Pematex jsme dříve realizovali firemní webové stránky a internetový marketing k jinému e-shopu. Na základě předchozích zkušeností nás klient požádal o přípravu strategie internetového prodeje a plán rozvoje pozice na internetu. Pro klienta jsme proto připravili návrh strategie a následně projekt pro technickou realizaci e-shopu.

E-shop jsme nejprve nechtěli z důvodů komplikací s velkým množstvím produktů dodávat, proto jsme zajišťovali jen výběrové řízení na klíč. Výsledkem výběrového řízení bohužel byly jen nabídky od 600 000 Kč výše, které byly pro klienta neakceptovatelné. Po tomto výběrovém řízení, kterého se některé firmy odmítly zúčastnit se nakonec klient rozhodl pro jednodušší verzi e-shopu, se kterou oslovil jen nás. Mezi tím také na naší straně proběhl vývoj, který nám umožňuje dodávat e-shopy pracující s více než 100 000 produkty.

Při realizaci e-shopu jsme museli vyřešit kompletní napojení na program Cézar, se kterým nám velmi pomohla společnost LUMA computer spol. s r.o., která je certifikovaným partnerem Breaker Software. Při napojení jsme zároveň naprogramovali převodní můstky, které seskupují produkty do skupin (například různé velikosti šroubů jako varianty jednoho produktu). Tyto převodní můstky zároveň pomohly vygenerovat lepší názvy produktů a další parametry, které výrazně snížili pracnost naplnění e-shopu.

Přesto je kvalitní naplnění takto velkého e-shopu práce pro jednoho člověka na několik měsíců, to vedlo k velkému zpoždění spuštění e-shopu. ANT studio je schopné dodat technické řešení takovéhoto e-shopu na míru během 1-2 měsíců.

Další zajímavostí, kterou jsme navrhli a následně realizovali je systém prodejů různých množství za různé ceny. E-shop počítá všechny ceny automaticky, z jedné dodavatelské ceny. Příklad u šroubu.

Samozřejmostí je i velkoobchodní modul, který umožňuje registraci a prodej velkoobchodním partnerům za nižší ceny.

E-shop pro velkoobchod se spojovacím materiálem

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...