Internetová prezentace pro jazykovou školu Perfect World

Pro netradiční jazykovou školu v Plzni jsme na klíč připravili webové stránky optimalizované pro zobrazení v mobilních telefonech. Součástí prezentace je také sekce pro netradiční kavárnu, kde zaplatíte jen tolik, za kolik Vám to stojí!
 
Nejprve jsme upravili strukturu stránek webu tak, abychom lépe zachytili poptávku ve výsledcích hledání na Seznam.cz a Google. Potom jsme jsme realizovali kompletní redesign stránek a změnu redakčního systému z opensource řešení (Joomla!) na redakční systém ANT CMS. Změna systému má vliv hlavně na snadnější správu obsahu stránek, vyšší bezpečnost a možnost rychlejšího a tedy i úspornějšího rozvoje stránek.
 
Web obsahuje základní e-shop, kde se v současnosti prodávají pouze základní produkty - kurzy a lekce. Do budoucna se plánuje rozšíření o online objednávání kurzů, které pomůže zvýšit prodeje, podobně jako se nám to povedlo u této jazykové školy (případová studie).
 
Součástí stránek jsou i takzvané minibannery, prvky doplněné o formuláře, pohybující se na straně webu, co nejdéle v zorném poli potenciálního klienta. Bannery obsahují upoutávky na Ukázkovou hodinu zdarma a další cíle webu.  
Při menším rozlišení monitoru se plovoucí bannery přemístí do spodní části stránek, což zajistí vyšší konverzi (splnění cíle) i na mobilních zařízeních a tabletech, které používá stále větší část návštěvníků webu.
 
Vzhledem k tomu, že stránky zachycují velké množství e-mailových kontaktů, dodali jsme spolu se stránkami řešení newsletteru umožňující kromě odesílání e-mailových nabídek i lepší práci s kontakty, jejich štítkování a tedy možnost cílenějšího oslovení. 
 
Kromě výroby webových stránek pomáháme s kompletním internetovým marketingem.
 
Internetová prezentace pro jazykovou školu

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...