Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Výroba, servis i online marketing

Lahodný web pro restauraci U Gigantu

S renovací restaurace přišla i renovace webu. S naším dlouholetým klientem jsme k webu U Gigantu přidali i nové stránky pro opravdové gurmány. Zveme vás na ochutnávku.

 

Přijměte pozvání!

Když se v Plzni řekne U Gigantu, představíte si nejspíš wellness nebo penzion. Součástí je však i nově zrekonstruovaná restaurace. S modernizací přišlo na řadu i její zviditelnění v meníčku internetu.

 

Vítězné menu

I zdánlivě prosté recepty vyhrávají, jen musí být promyšlené. Stejně tak jednoduchá webová prezentace. Je důležité odhalit a prozkoumat všechny uživatelské cesty. Zjistit, co návštěvníci webu potřebují, po čem touží a čeho se naopak obávají. A zaměřit se na obsah a cíle. Stejné je to s jídlem. A právě proto na webu najdete možnost rychlé rezervace, odkazy na mapy nebo provázání s Facebookem a Instagramem. Samozřejmostí je pak responzivní design a HTTPS. Samé důležité ingredience.

Jíme očima

Proto jsme interiér restaurace nafotili v tom nejdelikátnějším světle. Samotný web tak spojuje kreativní chutě copywritingu, focení a UX designu, aby potěšil vaše oko stejně, jako krásně naservírované jídlo. Už se vám sbíhají sliny?

Promyšlený recept

Fotky jsme doplnili o obsah, který si jde za svým cílem – říct to podstatné. Vše jsme postavili na drátěných modelech, které jsme prověřili uživatelskými scénáři. Tak, aby si zákazníci odnesli skvělý zážitek. Nejen z restaurace, ale i z její webové tváře. Zkrátka si pochutnáte. Na jídle i na gastro webu.

Sladká tečka na závěr

Aby se U Gigantu mohli naplno věnovat přípravě skvělého jídla, pečujeme o web, jak nejlépe umíme. Ať návštěvníci webu najdou hned to, co hledají. A jejich jedinou starostí je, co dobrého si v restauraci objednají. Sama rekonstrukce interiéru a webu pomohla k vysoké návštěvnosti restaurace. Proto zatím není potřeba řešit online reklamu.

Postaráme se o vaši online prezentaci od základů

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů