Lepší webové stránky pro realitní kanceláře

Jak být úspěšnější realitní kancelář díky internetu?

Pojďme zákazníkům naproti

Reality jsou na internetu opravdu hledané a proto internet postupně potlačuje jiná média. Při propagaci a realizaci kvalitních webových stránek je dobré znát přesněji poptávku. Proto doporučujeme:

  • vycházejte z analýzy klíčových slov, tedy z toho co hledají potenciální zákazníci
  • strukturu si nechte navrhnout na základě analýzy klíčových slov a analýzy konkurence
  • snažte se vždy odlišit od konkurence
  • soustřeďte se na kvalitní popisy nemovitostí včetně fotografií

Hledejte díry na trhu a na ty se specializujte. Hlavně začínající realitní kanceláře dělají tu chybu, že chtějí být na všechna slova na prvním místě ve vyhledávačích. Toto není jednoduše možné. Kdyby to byla otázka pár desítek tisíc, byli by tam všichni. Na pozice má mimo jiné velký vliv známost značky, proto je třeba tuto značku nejprve vybudovat. Doporučujeme proto nejprve hledat díry na trhu a na něco se specializovat.

Ukažte klientům, že děláte pro prodej jejich nemovitostí maximum

Při jednáních s klienty některé realitní kanceláře používají argument, děláme pro prodej vaší nemovitosti maximum. Kromě prezentace nemovitostí na realitních portálech může významně pomoci i to, že se vaše nemovitosti dobře zobrazují v mobilních telefonech. A to hlavně v případě, že používáte označování nemovitostí cedulemi a tak se mnoho potenciálních zákazníků dívá na nemovitosti přímo na ulici. Je vždy příjemnější prohlížet si nemovitost ve specializované mobilní verzi než jako klasickou stránku.

Nezaměřujte se jen na okamžitý prodej, ale snažte si budovat jméno. Jméno si vybudujte kvalitní prací, ale také tvorbou zajímavého originálního obsahu. Například poradnou, kde se budete snažit vyřešit problémy klientů.

Další doporučení

  • Nevypínejte prodané nemovitosti. Spíše je "anonymizujte" a přesuňte do složky prodaných nemovitostí. Dále výrazně informujte o tom, že jsou prodané a nabídněte místo nich nějaké alternativní.
  • Využijte hledání na Google obrázcích a popisujte jednotlivé fotografie.

Hledáte dodavatele webové prezentace?

Pomůžeme vytvořit originální prezentací a dodáme kvalitní technické řešení, které bude opravdu fungovat a bude možné jej rozvíjet přesně podle vašich potřeb. 

Prezentace realitních kanceláří umíme napojit na všechny hlavní realitní programy a tak bude obsah prezentace vždy aktuální, při tom originální. 

Zajistíme komplexní marketing a vyhodnotíme výsledky a navrhneme změny podle ziskovosti. 

Nezáleží na tom, jaký máte rozpočet, tvoříme jak originální prezentace, tak levnější weby vycházející ze šablony. Nakonec vždy ušetříte, protože odlišení od konkurence přináší prokazatelně více.

Jak propagovat realitní kancelář?

Pár nápadů proti standardnímu internetovému marketingu:

  • dynamický remarketing
  • hlídací pes na snížení ceny (získejte tak kontakty)
  • lepší popis tak, ať nalákáte na váš web z realitních serverů

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...