Moderní responsivní e-shop AROK

Připravili jsme velmi rozsáhlý moderní e-shop z nově vytvořené šablony Drym2. Naše řešení umožňuje zároveň online prodej služeb i prodej produktů.
Při tvorbě e-shopu jsme vycházeli z úvodních analýz a přípravy síťového modelu stránek - wireframe (https://collaborate.uxpin.com/4b606cd12832cc9286cfd2439c61f198c527a4d7#/pages/49721953 ) E-shop a stránky jsou tvořeny několika tisíci kategoriemi s téměř 20 000 produkty. Řešení e-shopu od ANTstudio umožňuje i několikrát vyšší počet produktů a tedy možnost neustálého rozvoje.
 
E-shop je naplněn produkty z více jak pěti importů od dodavatelů, každý import měl odlišnou datovou strukturu, ale i s tímto jsme si poradili. Vzhledem k tomu, že může dojít k situaci, kdy jeden produkt importujeme od více dodavatelů, připravili jsme nadřazenou importní tabulku, kde jsou produkty sdruženy a díky které je možné nakoupit produkt za rozdílné ceny s jiným termínem dodání jako je tomu například na porovnávačích zboží.
 
Návrhy rozložení prvků moderního e-shopu
 
Shop je vybaven velkoobchodním modulem pro B2B zákazníky, pro které je možné si nastavit cenu produktu na úrovni skupiny zákazníka, a tedy tím i na úrovni produktu. Umožňujeme zákazníkům, a to nejen B2B, ale i B2C, opakovat nákup nebo přidávat produkt do oblíbeného nákupního seznamu, který si e-shop pamatuje dle přihlášeného uživatele nebo cookies. Nákup je tak pohodlnější a přináší výhodu před konkurencí dalších mnoha e-shopů. Pro administrátory Arok.cz je možné snadno a rychle připravit individuální nabídku https://www.antstudio.cz/produkty/individualni-nabidky.htm nebo pravidelně své zákazníky oslovit pomocí newsletteru s individuálním grafickým zpracováním. 
 
Při takto velkém počtu produktů je náročné ručně přiřazovat související produkty a alternativní produkty. Proto jsme připravili snadné přiřazení souvisejících produktů volbou požadované kategorie, která zobrazí nejprodávanější z dané sekce a k alternativním produktům přiřadí podobný typ zboží a ceny v dané  kategorii.
 
Další individuální funkce:
- individuální doprava dle typu dopravce, váhy a ceny
- propojení na dopravce PPL (přes api) a České pošty
- platební brána ČSOB
- slevové kupóny
- mnoho dalších drobností
 
V průběhu realizace takto velkého e-shopu dochází k mnoha změnám z technických důvodů. Vše jsme zvládli a do budoucna jsme připraveni pro napojení na ekonomický systém FlexiBee.

 

Hledáte spolehlivého dodavatele e-shopového řešení, servisu a marketingu? Kontaktujte nás.

Návrhy rozložení prvků moderního e-shopu

 

Návrhy jednotlivých prvků a podstran moderního e-shopu

 

Výsledný internetový obchod

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...