Moderní responsivní e-shop AROK

Připravili jsme velmi rozsáhlý moderní e-shop z nově vytvořené šablony Drym2. Naše řešení umožňuje zároveň online prodej služeb i prodej produktů.
Při tvorbě e-shopu jsme vycházeli z úvodních analýz a přípravy síťového modelu stránek - wireframe (https://collaborate.uxpin.com/4b606cd12832cc9286cfd2439c61f198c527a4d7#/pages/49721953 ) E-shop a stránky jsou tvořeny několika tisíci kategoriemi s téměř 20 000 produkty. Řešení e-shopu od ANTstudio umožňuje i několikrát vyšší počet produktů a tedy možnost neustálého rozvoje.
 
E-shop je naplněn produkty z více jak pěti importů od dodavatelů, každý import měl odlišnou datovou strukturu, ale i s tímto jsme si poradili. Vzhledem k tomu, že může dojít k situaci, kdy jeden produkt importujeme od více dodavatelů, připravili jsme nadřazenou importní tabulku, kde jsou produkty sdruženy a díky které je možné nakoupit produkt za rozdílné ceny s jiným termínem dodání jako je tomu například na porovnávačích zboží.
 
Návrhy rozložení prvků moderního e-shopu
 
Shop je vybaven velkoobchodním modulem pro B2B zákazníky, pro které je možné si nastavit cenu produktu na úrovni skupiny zákazníka, a tedy tím i na úrovni produktu. Umožňujeme zákazníkům, a to nejen B2B, ale i B2C, opakovat nákup nebo přidávat produkt do oblíbeného nákupního seznamu, který si e-shop pamatuje dle přihlášeného uživatele nebo cookies. Nákup je tak pohodlnější a přináší výhodu před konkurencí dalších mnoha e-shopů. Pro administrátory Arok.cz je možné snadno a rychle připravit individuální nabídku https://www.antstudio.cz/produkty/individualni-nabidky.htm nebo pravidelně své zákazníky oslovit pomocí newsletteru s individuálním grafickým zpracováním. 
 
Při takto velkém počtu produktů je náročné ručně přiřazovat související produkty a alternativní produkty. Proto jsme připravili snadné přiřazení souvisejících produktů volbou požadované kategorie, která zobrazí nejprodávanější z dané sekce a k alternativním produktům přiřadí podobný typ zboží a ceny v dané  kategorii.
 
Další individuální funkce:
- individuální doprava dle typu dopravce, váhy a ceny
- propojení na dopravce PPL (přes api) a České pošty
- platební brána ČSOB
- slevové kupóny
- mnoho dalších drobností
 
V průběhu realizace takto velkého e-shopu dochází k mnoha změnám z technických důvodů. Vše jsme zvládli a do budoucna jsme připraveni pro napojení na ekonomický systém FlexiBee.

 

Hledáte spolehlivého dodavatele e-shopového řešení, servisu a marketingu? Kontaktujte nás.

Návrhy rozložení prvků moderního e-shopu

 

Návrhy jednotlivých prvků a podstran moderního e-shopu

 

Výsledný internetový obchod

Související reference

Prodej podlah eAMADEO

Názor klienta Na ANT studio jsem dostal doporučení, že mi pomohou vytvořit nové webové stránky a dostat se na...

Tvorba webu pro prodej a půjčovnu obytných karavanů

Připravili jsme kompletní webovou prezentaci založenou na katalogu obytných vozů. Na realizaci se podílelo více...

Výroba webových stránek pro Rakouského výrobce piva

Máme radost, že si nás vybrala Rakouská společnost Hölzl pro výrobu webové prezentace www.hqbier.at....

Výroba e-shopu s jezdeckými potřebami

Jsme rádi, že jsme byli vybráni jako dodavatel e-shopu Jezdeckyraj.cz a na výsledek se můžete podívat na stejné...

Realizace prezentace pro VÝTAHY VOTO

Pro známého výrobce výtahů jsme vytvořili novou webovou prezentaci, kterou si můžete prohlédnout na adrese:...

Webové prezentace a marketing pro Keramika Soukup

Návrh a realizace rozsáhlé webové prezentace s katalogem a přípravou pro e-shop. Kromě technické realizace pro společnost a její partnery řešíme kompletní propagaci. Samozřejmostí je i příprava strategie, analýzy, vyhodnocování a další služby. Podívejte se na vyjádření klienta a zeptejte se na nás ...

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...