Moderní webová prezentace pro poskytovatele nebankovních půjček

Logo Soneba

 

Realizovali jsme komplet webové stránky od návrhu po spuštění pro společnost Soneba

Společnost Soneba je poskytovatelem rychlých nebankovních půjček, amerických hypoték, podnikatelských úvěrů a dalších služeb.  Naše počáteční kroky, které jsou základem pro originální a úspěšné webové stránky začínali analýzou konkurence a poptávky a následným návrhem loga včetně rozkreslení jednotlivých webových podstránek.

Po důkladné přípravě jsme mohli začít s realizací a převedením grafiky na náš vlastním redakční systém, v rámci kterého jsme připravili také kalkulátoru, ve kterém po zadání výše půjčky a délky splácení můžete získat nezávaznou nabídku.

Kromě samotné realizace webu, jsme připravili kompletní marketingový plán, dále jsme se podíleli na tvorbě a následném přidání textů na web. V rámci příprav jsme také zajistili přípravu textů v rámci naší služby copywrittingu a jeho následné naplnění na webové stránky. Pro bezproblémových chod jsme zvolili naše webhostingové služby a následně se ještě věnovali zrychlení a optimalizaci webu. 

Po spuštění webových stránek jsme se také věnovali ještě vytváření duplikátů pro propagaci dalších služeb jako je www.nebankovniamerickahypoteka.czwww.hypotekynebankovni.cz a další satelitní weby, které budeme dále připravovat.

Z marketingových služeb jsme vzhledem k velkému konkurenčnímu prostředí zvolili aktivní kampaně na sociálních sítích jako je především Facebook, kde můžeme oslovit konkrétní cílové skupiny, které mohou mít o nabízení služby zájem.

 

Moderní webová prezentace pro poskytovatele nebankovních půjček č.1
Moderní webová prezentace pro poskytovatele nebankovních půjček č.2
Moderní webová prezentace pro poskytovatele nebankovních půjček č.3
Moderní webová prezentace pro poskytovatele nebankovních půjček č.4
Logo Soneba

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...