Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

E-shop na míru pejskařům i jejich mazlíkům

Navrhli jsme mixování a online prodej pro pejsky

Celý web je namixovaný majitelům psů na míru. Snadno si zde mohou prohlédnout a následně vybrat, který typ krmení je pro jejich čtyřnohého mazlíka ten pravý.

Pejskařům i e-shopu
MiXÁNO na míru

Vymazlený MiXÁTOR, ve kterém mají pejskové jasno

Základním kamenem e-shopu je promakaný konfigurátor. Ten zákazníkům umožňuje rychle namixovat čerstvou a vyváženou vařenou stravu pro jejich psí miláčky.

Například krůtí maso s mrkví a sladkým bramborem, doplněné bílou rýží, pivovarskými kvasnicemi, semínky, minerály a vitamíny, v ideálním poměru 60:30:10, si zvolí během pár kliknutí.

Hravý design webu

MiXÁNO vás zaujme nejen konfigurátorem na míru, ale i svým hravým designem. Inspirace byla čerpána z psího života a zdravého stravování. A co teprve ty texty – od blogu po košík!

Příběhy i super blog Blog Dog

Jak bylo psáno, tak je dáno. Na webu si můžete i skvěle počíst. Od hlavičky po patičku je web plný čtivých textů. V sekci Příběhy najdete plno užitečných postřehů a názorů spokojených psích páníčků. Na Blog Dogu se zase dozvíte různé zajímavosti ze psího života.

Pár zajímavých čísel

Více jak

15

wireframů

Provedeno přes

150

testů

Realizace do

3

měsíců

Co na naši práci říkají Katka, Petr a Chilli, tedy Mixáno?

S ANT studiem jsme pracovali na úplně novém projektu, který bylo třeba uživatelsky vymyslet a naprogramovat. Jsem docela puntičkář a musím říci, že spolupráce byla opravdu perfektní. ANT = odbornost, profesionalita, dobré nápady a hlavně normální lidský přístup. Mravenci děkujeme za perfektní spolupráci.

Petr Holeček, majitel mixano.cz

I pro vás vytvoříme
e-shop se vším všudy

 Napište nám na info@antstudio.cz nebo zavolejte na +420 774 828 242.

 

Chci e-shop na míru od mravenců

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.