Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

E-shop na míru pejskařům i jejich mazlíkům

MIXÁNO sestavuje psíkům krmivo online

Cílem naší spolupráce byl e-shop, kde si snadno a rychle namixujete takové krmivo, jaké váš psí miláček skutečně potřebuje a které mu chutná.

V týmu MiXÁNO preferují výběr na míru

Poskytnout všem psíkům kvalitní krmivo přesně takové, jaké potřebují, to je smyslem celého projektu. A jelikož to není snadné a každý pes potřebuje něco jiného, snadno si na jejich e-shopu namícháte vlastní krmivo nebo si vyberete hotové směsi. Podle toho, jakého psího pašáka doma máte.

Vymazlený MiXÁTOR pro páníčky

Základním kamenem e-shopu je promakaný konfigurátor. Ten zákazníkům umožňuje rychle namixovat čerstvou a vyváženou stravu pro jejich psí miláčky. Například krůtí maso s mrkví, doplněné bílou rýží, pivovarskými kvasnicemi, semínky, minerály a vitamíny, v ideálním poměru 60:30:10. To vše během minuty, na pár kliknutí.

Hravý design webu

MiXÁNO vás zaujme nejen konfigurátorem na míru, ale i svým veselým designem. Inspirace byla čerpána z psího života a zdravého stravování. Vizuální stránku skvěle doplňují texty – od blogu po košík!

Příběhy i super Blog Dog

Na webu si můžete i počíst. Od hlavičky po patičku je web plný čtivých textů. V sekci Příběhy najdete plno užitečných postřehů a názorů spokojených psích páníčků. Na Blog Dogu se zase dozvíte různé zajímavosti z psího života.

Pár zajímavých čísel

Více jak

15

wireframů

Provedeno přes

150

testů

Realizace do

3

měsíců

Co na naši práci říkají Katka, Petr a Chilli, tedy Mixáno?

S ANT studiem jsme pracovali na úplně novém projektu, který bylo třeba uživatelsky vymyslet a naprogramovat. Jsem docela puntičkář a musím říci, že spolupráce byla opravdu perfektní. ANT = odbornost, profesionalita, dobré nápady a hlavně normální lidský přístup. Mravenci děkujeme za perfektní spolupráci.

Petr Holeček, majitel mixano.cz

Postaráme se o vaši online prezentaci od základů

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů