Realizace obchodu BLACKEVE - Andrea Verešová a Zuzana Černá

Realizovali jsme moderní internetový obchod pro nově vzniklou módní značku BLACKEVE. Tváří této značky je Andrea Verešová a návrhářkou pak Zuzana Lešák Černá. 

Cílem bylo vytvořit jednoduchý elegantní design e-shopu včetně individuálního košíku. 

Specialitou na tomto e-shopu je propojení s instagramovým profilem na úrovní načítání fotek a počtu komentářů a "liků" u konkrétní fotografie.

Pro návrh designu dostal grafik volnou ruku, ačkoliv jsme předem věděli, že kritiky a cílovou skupinou budou dámy, které vyžaduji styl, trendový návrh a navíc se v oblasti designu hodně pohybují. Bylo to pro nás výzvou, a tak trochu zase něco jiného. Dali jsme prostor vyniknout produktům a profesionálním fotkám, které zajišťují dokonalou autenticitu.

Web využívá následujících předností:

  • Jednoduchá prezentace nejlepších produktů pomocí hlavního slideru,
  • velké produktové fotografie s carouselem, díky kterým si zákaznice rovnou mohou prohlédnout produkt jak vypadá, bez nutnosti navštěvovat detail produktu,
  • výběr z barevných variant a různých rozměrů šatů,
  • jednoduché další rozšíření o budoucí kolekce.

 A jak dopadla obávaná kritika? Superlativy na vizuální podobu jak Zuzka tak ani Andrea nešetřily. Jednoduše jsme se jim trefili do jejich představy a vkusu. Moc díky za spolupráci, která byla ukázková a přejeme BlackEve ať se daří v online světě.

 

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...