Realizace internetového obchodu pro prodej úklidových prostředků

E-shop uklizenoshop.cz je obchodním nástrojem úklidové firmy uklizenozavas.cz. Této úklidové firmě působící v plzeňském kraji neustále roste množství zákazníků, pro které neřeší jen úklidové práce, ale i doplňování zásobníků mýdla, toaletní papír a papírové ručníky.

Klienti žádali stále širší sortiment a zpracování objednávek si vyžadovalo stále větší množství administrativní činnosti. Proces, kdy si klient úklidové firmy musel zboží vybrat v PDF katalogu, vypsat třeba do emailu požadované zboží, zaslat, firma přijala, připravila, dodala a následně řešila složitě fakturaci, byl při rychlosti růstu a požadavku na stále nižší ceny neudržitelný.

Majitel firmy za námi přišel s prosbou, zda bychom jim nebyli schopni pomoci s efektivitou procesů. Protože naše řešení se zaměřuje právě na efektivitu procesů při on-line prodeji, rychle jsme se domluvili na realizaci. Kromě samotného e-shopu jsme klientovi dodali i software pro řešení administrativy v kanceláři – www.bundysw.com. Spojení těchto softwarových produktů se výrazně snížila pracnost obsluhy a tedy personální náklady.

Aktualizováno Leden 2016: E-shop byl od začátku tak úspěšný, že se majitel rozhodl dále investovat do rozvoje svého podnikání a objednal si proto i e-shop zaměřený na Slovenský trh. Na Slovensku se nám s našimi e-shopy a propagací daří stále lépe. E-shop běží na: https://www.uprataneshop.sk/

Poznámky k řešení e-shopu

E-shop napojený na dodavatele s každodenní aktualizací sortimentu a rozšíření o VIP modul využívající velkoobchodní funkce, pro stávající klienty.

VIP Modul

Modul založený na velkoobchodních funkcích umožňuje vybraným klientům zpřístupnit pokročilé funkce zejména pro

  • rychlé objednávání
  • Individuální doručení (například PŘIDAT K PRAVIDELNÉMU ÚKLIDU)
  • Individuální platby (například PŘIDAT K PRAVIDELNÉ MĚSÍČNÍ FAKTURACI)

Nejen, že jsme klientovi ušetřili desítky hodin administrativní činnost měsíčně, ale zároveň může pomocí e-shopu oslovit běžné spotřebitele širokým sortimentem za zajímavé ceny. Díky tomu může zvýšit obraty, snížit nákupní ceny a hlavně tím celkově podporují jméno firmy, jakožto subjektu nabízejícího komplexní služby.

Více o vlastnostech e-shopu.

Vyjádření klienta Milana Plachého

Nejvíce nadšena je asi manželka, protože se místo zdlouhavé administrativy mohu více věnovat rodině a našemu ročnímu synkovi. Díky jednoduchosti obsluhy, jsem péči o eshop mohl vložit do jejích rukou.
Za sebe musím firmě ANT studio poděkovat, opět dokázala vyřešit k mé spokojenosti nejen prezentovaný problém a to v opravdu krátkém čase.
Nyní si pro ně připravuji další nelehké zadání, ale jsem si jistý, že řešení mě opět nadchne.

Náhled úvodní stránky e-shopu - prodej úklidových prostředků

Související reference

Web s konfigurátorem pro dodavatele regálů - UNIREGÁLY

Pro společnost UNI-REGÁLY z Mladé Boleslavi jsme realizovali jednoduchou elegantní responzivní webovou...

Responsivní katalog pro prodejce zkušebních strojů - IGITUR

Klient nás oslovil z důvodu, že jeho dřívější web neumožňoval vlastní správu obsahu, nebyl responsivní a původní...

Realizace náročného e-shopu CDRmarket

Výběrového řízení pro realizaci e-shopu www.cdrmarket.cz jsme se zúčastnili poprvé již na začátku roku...

Prodejce přívěsů Autovia

Tvorba webových stránek s katalogem, e-shopem včetně mobilní verze pro jednoho z největších prodejců přívěsů v České republice. Kromě technické realizace se staráme o optimalizaci pro vyhledávače a další internetový marketing.

Designové studio Linie design

Pro designové studio Linie design jsme spustili již druhou generaci webových stránek liniedesign.cz. Se studiem...

Webová prezentace Zdravá láhev

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...