Realizace internetového obchodu pro prodej úklidových prostředků

E-shop uklizenoshop.cz je obchodním nástrojem úklidové firmy uklizenozavas.cz. Této úklidové firmě působící v plzeňském kraji neustále roste množství zákazníků, pro které neřeší jen úklidové práce, ale i doplňování zásobníků mýdla, toaletní papír a papírové ručníky.

Klienti žádali stále širší sortiment a zpracování objednávek si vyžadovalo stále větší množství administrativní činnosti. Proces, kdy si klient úklidové firmy musel zboží vybrat v PDF katalogu, vypsat třeba do emailu požadované zboží, zaslat, firma přijala, připravila, dodala a následně řešila složitě fakturaci, byl při rychlosti růstu a požadavku na stále nižší ceny neudržitelný.

Majitel firmy za námi přišel s prosbou, zda bychom jim nebyli schopni pomoci s efektivitou procesů. Protože naše řešení se zaměřuje právě na efektivitu procesů při on-line prodeji, rychle jsme se domluvili na realizaci. Kromě samotného e-shopu jsme klientovi dodali i software pro řešení administrativy v kanceláři – www.bundysw.com. Spojení těchto softwarových produktů se výrazně snížila pracnost obsluhy a tedy personální náklady.

Aktualizováno Leden 2016: E-shop byl od začátku tak úspěšný, že se majitel rozhodl dále investovat do rozvoje svého podnikání a objednal si proto i e-shop zaměřený na Slovenský trh. Na Slovensku se nám s našimi e-shopy a propagací daří stále lépe. E-shop běží na: https://www.uprataneshop.sk/

Poznámky k řešení e-shopu

E-shop napojený na dodavatele s každodenní aktualizací sortimentu a rozšíření o VIP modul využívající velkoobchodní funkce, pro stávající klienty.

VIP Modul

Modul založený na velkoobchodních funkcích umožňuje vybraným klientům zpřístupnit pokročilé funkce zejména pro

  • rychlé objednávání
  • Individuální doručení (například PŘIDAT K PRAVIDELNÉMU ÚKLIDU)
  • Individuální platby (například PŘIDAT K PRAVIDELNÉ MĚSÍČNÍ FAKTURACI)

Nejen, že jsme klientovi ušetřili desítky hodin administrativní činnost měsíčně, ale zároveň může pomocí e-shopu oslovit běžné spotřebitele širokým sortimentem za zajímavé ceny. Díky tomu může zvýšit obraty, snížit nákupní ceny a hlavně tím celkově podporují jméno firmy, jakožto subjektu nabízejícího komplexní služby.

Více o vlastnostech e-shopu.

Vyjádření klienta Milana Plachého

Nejvíce nadšena je asi manželka, protože se místo zdlouhavé administrativy mohu více věnovat rodině a našemu ročnímu synkovi. Díky jednoduchosti obsluhy, jsem péči o eshop mohl vložit do jejích rukou.
Za sebe musím firmě ANT studio poděkovat, opět dokázala vyřešit k mé spokojenosti nejen prezentovaný problém a to v opravdu krátkém čase.
Nyní si pro ně připravuji další nelehké zadání, ale jsem si jistý, že řešení mě opět nadchne.

Náhled úvodní stránky e-shopu - prodej úklidových prostředků

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...