On-line marketing pro Different

Známý model a blogger Milan Polák je zároveň majitelem úspěšného módního obchodu different.cz. Do tohoto odvětví se rozhodl vstoupit již v roce 2008 se značkou Desigual a postupem času přidával další módní značky.

Milan začínal společně se svojí přítelkyní pozvolna, investice do marketingu byly minimální a snažil se vše vyřešit sám. Navštěvoval různá marketingová školení a posouval své znalosti tak, jak jen bylo v jeho silách možné. Po čase se dostal do fáze, kdy nedokázal sám vše spravovat tak efektivně, jak by si představoval a musel se obrátit na profesionály, kteří z jeho domácího podnikání udělají opravdový business.

Jak nám sám řekl, rozhodoval se, jestli nezaměstnat někoho, kdo by se v jeho firmě na 100 % věnoval internetovému marketingu. Dokonce i chvíli specialistu zaměstnával, ale nakonec přišel na to, že je mnohem ekonomičtější a výkonnější najmout si agenturu zaměřenou právě na e-commerce, protože agentura má na jednotlivé segmenty specialisty, kteří dosahují mnohem lepších výsledků.

Po řadě zkušeností s různými dodavateli, více či méně úspěšnými, Milan zakotvil u ANT studia.

V současné době pracujeme na

  • PPC kampaních (převážně se zaměřujeme na PNO, aby se u eshopu co nejvíce zvyšovala ziskovost),
  • Facebooku,
  • zbožových porovnávačích a
  • v neposlední řadě je součástí naší spolupráce i odborné poradenství k ostatním kanálům.

Jelikož jsou podle názoru klienta naše výsledky perfektní, množství a úroveň spolupráce se každým měsícem zvyšuje.

A jak taková spolupráce v praxi funguje? Na pravidelných osobních schůzkách si stanovujeme cíle, přicházíme se stále novými nápady a proto dokážeme i na tak konkurenčním trhu jako je fashion úspěšně stoupat.

On-line marketing pro Different

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...