Realizace a propagace Penzionu U GIGANTU

Pro našeho dlouholetého klienta jsme realizovali návrh nového loga a kompletní webovou prezentaci. Internetové stránky jsme realizovali přibližně podle standardního postupu a díky tomu vznikly originální, ale hlavně obchodně funkční stránky. Samozřejmostí byla i optimalizace webu pro zobrazení v mobilních telefonech (responsivní design).

Kromě webových stránek zajišťujeme pro penzion a wellness i internetový marketing. Zejména:

  • Správu PPC kampaní včetně remarketingu (Seznam, Google)
  • Optimalizaci pro vyhledávače (SEO)
  • Správu placené kampaně na Facebooku (ne vlastní facebook stránku)

SEO samozřejmě řešíme včetně detailů jako je optimalizace textů ve výsledcích hledání: 

ukázka optimalizace pro vyhledávače - penzion na google

ukázka optimalizace pro vyhledávače - penzion

V tomto případě jsme například museli vyřešit to, že vyhledávač zobrazoval příliš vysoké ceny. Potom co jsme vyšší ceny převedli na obrázky a ve výpisu se zobrazila nižší cena, se výrazně zvýšila proklikovost z výpisu hledání.

První výsledky

  • Po 6 měsících od spuštění se nám podařilo získat zajímavé pozice na seznam.cz - ukázka. Již po třech měsících byla přirozená návštěvnost vyšší než u předchozího webu. Původní web jsme zachovali, ten dále vydělává.
  • I přes slabší zimní období a skončení hlavního lákadla Evropského města kultury je obsazenost všech penzionů téměř 100%.
  • Podařilo se nám úspěšně naplnit kapacitu nové služby - Wellness centra. To zejména díky facebookové kampani zaměřenou na Plzeň a okolí.

ukázka výsledků optimalizace pro vyhledávače - Penzion v Plzni

Výzvy

  • Aktuálně se snažíme udržet plnou kapacitu a zlepšit poměr ubytování v neprospěch booking.com, který je zdrojem velké části obsazenosti. Mimo jiné jsme pro to využili jednoduchý nástroj ukazující obsazenost penzionu. 
  • Připravujeme systém, který umožní objednat nejen ubytování, ale i další služby (vytvořením individuálního balíčku) a tím zvýší atraktivitu objednání přímo z webu (před booking.com) a zároveň zvýší tržby penzionu a minimalizuje nutnost slev. 

 

Realizace webu a loga pro Penzion v Plzni

 

Hledáte saunu v Plzni nebo penzion Plzeň? Doporučujeme penzion U gigantu.

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...