Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Tvorba microsite, správa sociálních sítí, migrace do nového systému i infografika

Dlouholetá péče o web a sociální sítě SIEMENSu

Je tomu už několik let, co se s maximálním nasazením snažíme plnit vše, co Siemensu na očích vidíme.

Siemens věří v naše zkušenosti

Společnost Siemens patří mezi technologické giganty v České republice a již přes 125 let je zárukou inovací a technologií v našem průmyslu. Jsme potěšeni, že si jako svého partnera vybrali právě nás a věří v naše technická řešení i zkušenosti z online prostředí. 

Přes 30 microsites naší výroby

Průběžně pro klienta řešíme menší samostatné weby, ale zhruba jednou do roka nám přijde pod ruku velký projekt, na kterém se naše mravenčí parta může vyřádit. Pochlubit se můžeme například magazínem o technologiích a inovacích Visionsmag.cz nebo portálem Siemensreport.cz, novinkami pro zaměstnance společnosti. Oba tyto weby běží na našem anťáckém řešení.

Správa sociálních sítí, které byste dali "lajk" i vy

Pro Siemens píšeme dlouho a rádi. Facebook a Twitter máme v malíčku a technologie a inovace nás baví. Spolupráce na tomto poli tak probíhá k oboustranné spokojenosti. Tvoříme zajímavé příspěvky na sociálních sítích, vyrábíme bannery a zajišťujeme marketingovou propagaci na Facebooku, Instagramu i Twitteru. Od února 2017 do července 2018 jsme Siemensu zdvojnásobili počet fanoušků na Facebooku a čísla stále rostou před očima.

Řešení s ohledem na zavedený systém firmy

Siemens používá na svých stránkách systém správy obsahu Newton. S ním jsme se museli zkamarádit při migraci microsites. Vytváříme také nové stránky na platformě AEM - Adobe Exchange Manager, na kterou je Siemens zvyklý. U nás mravenců tedy opravdu platí, že si poradíme s prací všeho druhu.

Rafinovaně individualizovaný emailing

Vytváříme newslettery pro firemní zaměstnance, které je klient schopný sám jednoduše rozeslat z Outlooku. Siemensáci pak mají méně práce a mohou se věnovat důležitějším pracovním činnostem. Pro zákazníky Siemensu vytváříme i přímo rozesíláme newslettery s novinkami.

Infografika, která baví

Od klienta jsme dostali grafiku. Úkol zněl jasně: rozpohybovat ji! Pustili jsme se do toho s vervou a výsledek naší mravenčí práce si můžete sami prohlédnout zde. Baví i vás?

Jak probíhá naše spolupráce?

Jedeme v malém
i velkém

Staráme se jak o malé projekty klienta, tak i o ty velké a komplexní, kde spolupracujeme s několika dalšími agenturami.

Pohotová i pohodová komunikace

Na evidenci požadavků používáme vlastní jednoduchý ticketovací systém. Díky tomu žádný požadavek nezapadne a práce nám rychleji odsýpá.

Rychlé řešení požadavků i lidský přístup

Jsme rychlí v řešení požadavků a flexibilní v technickém řešení. Sice jsme mravenci, ale jinak prosazujeme lidský přístup. Pro klienty se vždy snažíme nalézt to nejvhodnější řešení.

Postaráme se o vaši online prezentaci od základů

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.