Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Tvorba microsites, správa sociálních sítí, migrace do nového systému i infografika

Dlouholetá péče o weby a sociální sítě SIEMENSu

Zajímá vás, co všechno obnáší správa sociálních sítí a jak se dá pomoci tomu, být více vidět online? Čtěte dál!

Siemens věří v naše zkušenosti

Společnost Siemens patří mezi technologické giganty v České republice a již přes 125 let je zárukou inovací a technologií v našem průmyslu. Jsme potěšeni, že si jako svého partnera vybrali právě nás a věří v naše technická řešení i zkušenosti z online prostředí

Přes 30 microsites naší výroby

Průběžně pro klienta řešíme menší samostatné weby, ale zhruba jednou do roka nám přijde pod ruku velký projekt, na kterém se naše mravenčí parta může vyřádit. Pochlubit se můžeme například magazínem o technologiích a inovacích Visionsmag.cz nebo online verzí časopisu Siemens Report, novinkami pro zaměstnance společnosti. Oba tyto weby běží na našem anťáckém řešení.

Správa sociálních sítí, které byste dali "lajk" i vy

Pro Siemens spravujeme sociální sítě dlouho a rádi. Spolupráce na tomto poli tak probíhá k oboustranné spokojenosti. Obsah pro příspěvky dostáváme od klienta nebo navrhujeme náš vlastní, následně sociální sítě kvalitně spravujeme, vyrábíme bannery a zajišťujeme marketingovou propagaci na Facebooku, Instagramu i Twitteru. Od února 2017 do července 2018 se zdvojnásobil počet fanoušků na Facebooku, překročili jsme 3000 followerů na Twitteru a čísla stále rostou před očima.

V současné době boostujeme Instagram, který nám dělá radost jak růstem followerů, tak jejich zájmem o příspěvky. Staráme se o propagaci, Instagram Stories a obecně o to, aby to Siemensu na sociálních sítích šlo.

Co o naší spolupráci říkají v Siemensu?

 

S Ant studiem spolupracujeme v oblasti sociálních médií. Díky jejich zkušenostem, aktivnímu přístupu, monitoringu a konzultacím se náš obsah dostává k desetitisícům uživatelů měsíčně a zároveň roste fanouškovská základna. Jsou dostupní téměř 24/7, což je při komunikaci na sociálních médiích velmi důležité. Když se změní cokoli v algoritmech, okamžitě o tom víme a společně na to můžeme reagovat.
Daniela Černá
Corporate Communication Business Partner

Rafinovaně individualizovaný emailing

Vytváříme newslettery pro firemní zaměstnance, které je klient schopný sám jednoduše rozeslat ze svého Outlooku. Siemensáci pak mají méně práce a mohou se věnovat ostatním pracovním činnostem. Pro zákazníky Siemensu vytváříme i přímo rozesíláme newslettery s novinkami.

Infografika, která baví

Od klienta jsme dostali grafiku. Úkol zněl jasně: rozpohybovat ji! Pustili jsme se do toho s vervou a výsledek naší mravenčí práce si můžete sami prohlédnout zde. Baví i vás?

Jak probíhá naše spolupráce?

Jedeme v malém
i velkém

Staráme se jak o malé projekty klienta, tak i o ty velké a komplexní, kde spolupracujeme s několika dalšími agenturami.

Pohotová i pohodová komunikace

Na evidenci požadavků používáme vlastní jednoduchý ticketovací systém. Díky tomu žádný požadavek nezapadne a práce nám rychleji odsýpá.

Rychlé řešení požadavků i lidský přístup

Jsme rychlí v řešení požadavků a flexibilní v technickém řešení. Sice jsme mravenci, ale jinak prosazujeme lidský přístup. Pro klienty se vždy snažíme nalézt to nejvhodnější řešení.

Postaráme se o vaši online prezentaci od základů

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů