Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Výroba individuálního e-shopu

Prodej trenýrek a papučí do celého světa pro Slippsy

Vyrobili jsme výrazně rychlejší a lépe fungující e-shop. Který baví nejen koncové zákazníky, ale i nás a samotné majitele. 

 Hravé domácí lenošení

Značku Slippsy tvoří mladá dvojice a jejich cílem je dodat běžným věcem, jako jsou trenýrky nebo bačkory, úplně jiný rozměr. Aby mohli zákazníci pohodlně nakupovat, bylo potřeba udělat lepší, rychlejší a stabilnější e-shop.

Originalita a individualita

To jsou zásady, které Slippsy ctí. Proto své produkty sami šijí, pracují s vlastními designy a materiály. A individuální přístup očekávali i od nás. Jelikož firma oslovuje mladé lidi, baví ji sociální sítě, fotí originální lookbooky a má velký úspěch, chce cílit na celosvětový trh. K tomu potřebují jazykové mutace, rychlý a spolehlivý e-shop, specifická řešení dopravy, platební brány, Balíkobot.

 

Hra barev i technologií 

E-shop má spoustu technických, ale i vizuálních detailů, pro fajn nakupování. Starý e-shop nestíhal nárůst objednávek, proto jsme nový výrazně zrychlili. Stíhá, je barevný, zvládá vysokou návštěvnost i počet objednávek. Zkrátili jsme dobu odezvy serveru na půlku, zabezpečili pomocí HTTPS, dokážeme jej měřit a vyhodnocovat a hlavně jsme se zaměřili na mobilní řešení - správné zobrazení a fungování v mobilních telefonech, což je pro mladé lidi zásadní.

Pestré možnosti a plány 

E-shop umí různá kouzla, jako možnost navolit barvu pozadí s ohledem na barvu výrobku, vybrat variantu a provést rychlý nákup přímo z výpisu produktů nebo modul výpisu článků s fotkou pro práci s Instagramem. Grafické prvky je navíc odlišují od konkurence.

Při výrobě e-shopu jsme šli cestou analýzy klíčových slov, vytvořili jsme drátěné modely (wireframe), grafické návrhy, dělala se celková struktura a celý online obchod jsme vyřešili na našem systému ANT CMS.  

A co dál?

Slippsy chtějí růst a expandovat a my jsme připraveni pro ně realizovat stále náročnější řešení a růst společně s nimi. Slippsy nás baví a jejich řešení věcí do posledního detailu jakbysmet.

Postaráme se o vaši online
prezentaci od hlavy až k patě

 Napište nám na info@antstudio.cz nebo zavolejte na +420 774 828 242.

 

Chci kompletní péči od mravenců

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů