Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Výroba individuálního e-shopu

Pestrý svět trenýrek, papučí a pohodlí na e-shopu Slippsy

Vyrobili jsme výrazně rychlejší a lépe fungující e-shop. Který baví nejen koncové zákazníky, ale i nás a samotné majitele. 

 Hravé domácí lenošení

Značku Slippsy tvoří mladá dvojice a jejich cílem je dodat běžným věcem, jako jsou trenýrky nebo bačkory, úplně jiný rozměr. Aby mohli zákazníci pohodlně nakupovat, bylo potřeba udělat lepší, rychlejší a stabilnější e-shop.

Originalita a individualita

To jsou zásady, které Slippsy ctí. Proto své produkty sami šijí, pracují s vlastními designy a materiály. A individuální přístup očekávali i od nás. Jelikož firma oslovuje mladé lidi, baví ji sociální sítě, fotí originální lookbooky a má velký úspěch, chce cílit na celosvětový trh. K tomu potřebují jazykové mutace, rychlý a spolehlivý e-shop, specifická řešení dopravy, platební brány, Balíkobot.

 

Hra barev i technologií 

E-shop má spoustu technických, ale i vizuálních detailů, pro fajn nakupování. Starý e-shop nestíhal nárůst objednávek, proto jsme nový výrazně zrychlili. Stíhá, je barevný, zvládá vysokou návštěvnost i počet objednávek. Zkrátili jsme dobu odezvy serveru na půlku, zabezpečili pomocí HTTPS, dokážeme jej měřit a vyhodnocovat a hlavně jsme se zaměřili na mobilní řešení - správné zobrazení a fungování v mobilních telefonech, což je pro mladé lidi zásadní.

Pestré možnosti a plány 

E-shop umí různá kouzla, jako možnost navolit barvu pozadí s ohledem na barvu výrobku, vybrat variantu a provést rychlý nákup přímo z výpisu produktů nebo modul výpisu článků s fotkou pro práci s Instagramem. Grafické prvky je navíc odlišují od konkurence.

Při výrobě e-shopu jsme šli cestou analýzy klíčových slov, vytvořili jsme drátěné modely (wireframe), grafické návrhy, dělala se celková struktura a celý online obchod jsme vyřešili na našem systému ANT CMS.  

A co dál?

Slippsy chtějí růst a expandovat a my jsme připraveni pro ně realizovat stále náročnější řešení a růst společně s nimi. Slippsy nás baví a jejich řešení věcí do posledního detailu jakbysmet.

Postaráme se o vaši online
prezentaci od hlavy až k patě

 Napište nám na info@antstudio.cz nebo zavolejte na +420 774 828 242.

 

Chci kompletní péči od mravenců

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.