Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Uživatelský výzkum, výroba, obsah

Tajemství bylin ukryté v novém e-shopu Kloubovky

Od výzkumu a poznání zákazníků k redesignu obalů. Z návrhu rovnou do realizace. Takovou cestu jsme ušli s mastí Kloubovkou k novému e-shopu, kde jsme spojili kompletní služby našeho týmu.

Tradice a zkušenosti

Mast Kloubovka je tradiční bylinná mast na bolavé klouby a šlachy, jejíž recept se v rodině výrobce, pana Maška, dědí z generace na generaci. Přírodní produkty jsou na vzestupu a bylo tedy potřeba přizpůsobit tomu i nový, responzivní a celkově modernizovaný e-shop, aby odpovídal současným potřebám zákazníků.

Poznání přímo v terénu

Na počátku bylo důkladné poznání potřeb klienta a jeho cílové skupiny. Vyzpovídali jsme přímé zákazníky a zjistili, co vše bude na novém e-shopu potřeba. Vyplynuly i podněty pro redesign obalů samotné masti.

Chtěli jsme vědět, zda si zákazník obal pamatuje a podle čeho. Navštívili jsme klienta v terénu a pozorovali, jak se vlastně takové masti prodávají, na co se zákazníci ptají a jak jejich prodejce komunikuje.

Návrh e-shopu, aby mu zákazník rozuměl

Na základě poznatků z uživatelských scénářů jsme vytvořili návrh shopu, který měl hlavní cíl - odbourat nedůvěru lidí v mast a zvýšit online prodej. Ti jsou často k bylinným produktům skeptičtí.

Internetový obchod by měl tedy sloužit jak těm, kteří Kloubovku znají a používají, tak i těm, které je třeba přesvědčit k vyzkoušení.

Do samotného návrhu jsme nafotili produktové fotografie a poladili texty tak, aby celý e-shop promlouval jazykem koncových uživatelů. Spojili jsme copywriting, focení, UX i grafiku a vznikl nám velmi svěží design.

Postavíme e-shop na nohy

A to doslova. Postavili jsme jej na našem novém e-shopovém základu Drym3, nyní je responzivní, zabezpečený pomocí HTTPS, napojený na pokročilé statistiky návštěvnosti.

E-shop budeme nadále testovat a vyhodnocovat pomocí A/B testů. Kloubovce, tedy jejímu majiteli a výrobci, jsme navrhli, jak změnit byznys a ukázali jsme mu možné marketingové cesty (strategie).

Postaráme se o vaši online prezentaci od základů

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů