Tvorba e-shopu pro prodejce podlah, koberců a PVC

Názor klienta

Na ANT studio jsem dostal doporučení, že mi pomohou vytvořit nové webové stránky a dostat se na první místa ve vyhledávačích. Musím přiznat, že mé očekávání bylo maximálně naplněno a pokračujeme v intenzivní spolupráci na dalších internetových prezentacích a e-shopech.

Roman Lednej – Amadeopodlahy.cz

Informace o realizaci a výsledcích

Na stránkách eAMADEO rostou v prvních měsících po spuštění mezi měsíčně tržby o 200%. E-shop je ukázkou toho, že se vyplatí dělat internetový prodej pořádně a jiné možnosti nejsou. Díky tomu, že s klientem tvoříme i další projekty jsme mohli připravit řešení, které bude již několik měsíců po spuštění čistě vydělávat.

Základem úspěchu tohoto e-shopu je kromě naší práce zázemí klienta. To znamená, že se společnost podlahám opravdu věnuje, může nabídnout dostatek položek s okamžitým dodáním a navíc nabízí doprovodné služby, jako je pokládka podlahy. Koberce a další podlahové krytiny dodává také přímo od výrobců z celé Evropy. Zboží je možné vyzvednout osobně na osmi prodejnách po celé ČR a na to český nakupující slyší.

Díky tomu, že klient z předchozích projektů věděl, že naše práce se vyplatí, mohli jsme věnovat více času do analýz struktury webu, testování vzhledu na potenciálních zákaznících a zlepšování dalších faktorů, které mají vliv na výslednou konverzi e-shopu.

Nákup jsme se snažili zákazníkům e-shopu maximálně zjednodušit a vyzkoušejte si, jak jednoduché je objednat správné množství podlahové krytiny. V košíku je navíc možné vypočítat přesnou cenu za dopravu a nechat si zaslat nabídku na montáž.

Kromě procesu objednávky jsme se věnovali i usnadnění výběru zboží. To znamená, že návštěvník má přehled o již navštívených produktech a zjednodušili jsme prohlížení dalších položek v kategorích.

Samozřejmostí řešení od ANT studia je systém pro rychlou a pohodlnou správu objednávek a neustálý servis. U každého e-shopu jsou připraveni vždy minimálně dva zaškolení programátoři řešit veškeré požadavky klientů.

Na e-shopu dále pracujeme, soustředíme se na optimalizaci pro vyhledávače a zvyšování přidané hodnoty e-shopu. Aktuálně připravujeme průvodce nákupem.

Rozšíření o prodej na Slovensku

Vytvořili jsme webovou prezentaci specializovanou na Slovenský trh - www.eamadeo.sk. Kromě výroby e-shopu jsme zajistili překlady do Slovenštiny, optimalizaci pro vyhledávače a další internetový marketing. Díky této komplexní propagaci se klientovi daří neustále navyšovat prodeje i na Slovenském trhu.

Chtěli byste i vy vyrobit výdělečný e-shop, zajistit optimalizaci pro vyhledávače nebo pomoc s prodejem na Slovenském trhu? Kontaktujte nás!

 

Související reference pro stejného klienta: Kompletní propagace podlahového studia

Související reference

Tvorba webu pro stěhovací firmu PROFIGROUP

U projektu zaměřeného na stěhování a vyklízení na doméně profigroup.cz nás majitel oslovil nejprve s...

Propagace podlahového studia a webu

Pro podlahové studio se už od roku 2013 staráme o SEO, ke kterému později přibyly i PPC kampaně, správa...

Realizace prezentace pro VÝTAHY VOTO

Pro známého výrobce výtahů jsme vytvořili novou webovou prezentaci, kterou si můžete prohlédnout na adrese:...

Originální webová prezentace pro COBD

I když klient na obsahu ještě pracuje, představujeme zajímavou realizaci mezi stavebními firmami. Klient kladl...

Webové stránky pro předního výrobce stínící techniky

Vytvořili jsme nové webové stránky pro předního výrobce české stínící techniky s katalogem vzorů a parametrů....

Tvorba loga a návrh webu s administrací - Chytrý správce

Kromě kompletní realizace webové prezentace a internetové aplikace na míru jsme vytvořili grafický návrh loga,...

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...