Tvorba e-shopu pro prodejce podlah, koberců a PVC

Názor klienta

Na ANT studio jsem dostal doporučení, že mi pomohou vytvořit nové webové stránky a dostat se na první místa ve vyhledávačích. Musím přiznat, že mé očekávání bylo maximálně naplněno a pokračujeme v intenzivní spolupráci na dalších internetových prezentacích a e-shopech.

Roman Lednej – Amadeopodlahy.cz

Informace o realizaci a výsledcích

Na stránkách eAMADEO rostou v prvních měsících po spuštění mezi měsíčně tržby o 200%. E-shop je ukázkou toho, že se vyplatí dělat internetový prodej pořádně a jiné možnosti nejsou. Díky tomu, že s klientem tvoříme i další projekty jsme mohli připravit řešení, které bude již několik měsíců po spuštění čistě vydělávat.

Základem úspěchu tohoto e-shopu je kromě naší práce zázemí klienta. To znamená, že se společnost podlahám opravdu věnuje, může nabídnout dostatek položek s okamžitým dodáním a navíc nabízí doprovodné služby, jako je pokládka podlahy. Koberce a další podlahové krytiny dodává také přímo od výrobců z celé Evropy. Zboží je možné vyzvednout osobně na osmi prodejnách po celé ČR a na to český nakupující slyší.

Díky tomu, že klient z předchozích projektů věděl, že naše práce se vyplatí, mohli jsme věnovat více času do analýz struktury webu, testování vzhledu na potenciálních zákaznících a zlepšování dalších faktorů, které mají vliv na výslednou konverzi e-shopu.

Nákup jsme se snažili zákazníkům e-shopu maximálně zjednodušit a vyzkoušejte si, jak jednoduché je objednat správné množství podlahové krytiny. V košíku je navíc možné vypočítat přesnou cenu za dopravu a nechat si zaslat nabídku na montáž.

Kromě procesu objednávky jsme se věnovali i usnadnění výběru zboží. To znamená, že návštěvník má přehled o již navštívených produktech a zjednodušili jsme prohlížení dalších položek v kategorích.

Samozřejmostí řešení od ANT studia je systém pro rychlou a pohodlnou správu objednávek a neustálý servis. U každého e-shopu jsou připraveni vždy minimálně dva zaškolení programátoři řešit veškeré požadavky klientů.

Na e-shopu dále pracujeme, soustředíme se na optimalizaci pro vyhledávače a zvyšování přidané hodnoty e-shopu. Aktuálně připravujeme průvodce nákupem.

Rozšíření o prodej na Slovensku

Vytvořili jsme webovou prezentaci specializovanou na Slovenský trh - www.eamadeo.sk. Kromě výroby e-shopu jsme zajistili překlady do Slovenštiny, optimalizaci pro vyhledávače a další internetový marketing. Díky této komplexní propagaci se klientovi daří neustále navyšovat prodeje i na Slovenském trhu.

Chtěli byste i vy vyrobit výdělečný e-shop, zajistit optimalizaci pro vyhledávače nebo pomoc s prodejem na Slovenském trhu? Kontaktujte nás!

 

Související reference pro stejného klienta: Kompletní propagace podlahového studia

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...