Tvorba e-shopu pro prodejce podlah, koberců a PVC

Názor klienta

Na ANT studio jsem dostal doporučení, že mi pomohou vytvořit nové webové stránky a dostat se na první místa ve vyhledávačích. Musím přiznat, že mé očekávání bylo maximálně naplněno a pokračujeme v intenzivní spolupráci na dalších internetových prezentacích a e-shopech.

Roman Lednej – Amadeopodlahy.cz

Informace o realizaci a výsledcích

Na stránkách eAMADEO rostou v prvních měsících po spuštění mezi měsíčně tržby o 200%. E-shop je ukázkou toho, že se vyplatí dělat internetový prodej pořádně a jiné možnosti nejsou. Díky tomu, že s klientem tvoříme i další projekty jsme mohli připravit řešení, které bude již několik měsíců po spuštění čistě vydělávat.

Základem úspěchu tohoto e-shopu je kromě naší práce zázemí klienta. To znamená, že se společnost podlahám opravdu věnuje, může nabídnout dostatek položek s okamžitým dodáním a navíc nabízí doprovodné služby, jako je pokládka podlahy. Koberce a další podlahové krytiny dodává také přímo od výrobců z celé Evropy. Zboží je možné vyzvednout osobně na osmi prodejnách po celé ČR a na to český nakupující slyší.

Díky tomu, že klient z předchozích projektů věděl, že naše práce se vyplatí, mohli jsme věnovat více času do analýz struktury webu, testování vzhledu na potenciálních zákaznících a zlepšování dalších faktorů, které mají vliv na výslednou konverzi e-shopu.

Nákup jsme se snažili zákazníkům e-shopu maximálně zjednodušit a vyzkoušejte si, jak jednoduché je objednat správné množství podlahové krytiny. V košíku je navíc možné vypočítat přesnou cenu za dopravu a nechat si zaslat nabídku na montáž.

Kromě procesu objednávky jsme se věnovali i usnadnění výběru zboží. To znamená, že návštěvník má přehled o již navštívených produktech a zjednodušili jsme prohlížení dalších položek v kategorích.

Samozřejmostí řešení od ANT studia je systém pro rychlou a pohodlnou správu objednávek a neustálý servis. U každého e-shopu jsou připraveni vždy minimálně dva zaškolení programátoři řešit veškeré požadavky klientů.

Na e-shopu dále pracujeme, soustředíme se na optimalizaci pro vyhledávače a zvyšování přidané hodnoty e-shopu. Aktuálně připravujeme průvodce nákupem.

Rozšíření o prodej na Slovensku

Vytvořili jsme webovou prezentaci specializovanou na Slovenský trh - www.eamadeo.sk. Kromě výroby e-shopu jsme zajistili překlady do Slovenštiny, optimalizaci pro vyhledávače a další internetový marketing. Díky této komplexní propagaci se klientovi daří neustále navyšovat prodeje i na Slovenském trhu.

Chtěli byste i vy vyrobit výdělečný e-shop, zajistit optimalizaci pro vyhledávače nebo pomoc s prodejem na Slovenském trhu? Kontaktujte nás!

 

Související reference pro stejného klienta: Kompletní propagace podlahového studia

Související reference

Designové studio Linie design

Pro designové studio Linie design jsme spustili již druhou generaci webových stránek liniedesign.cz. Se studiem...

Tvorba loga a návrh webu s administrací - Chytrý správce

Kromě kompletní realizace webové prezentace a internetové aplikace na míru jsme vytvořili grafický návrh loga,...

Originální www prezentace pro stavební firmu Morez

Pro stavební firmu, která se dosud zaměřovala jen na reklamu mimo internet, jsme připravili originální www...

Výroba internetového obchodu pro prodejce podlahových krytin - Vesna

Pro velkého prodejce podlahových krytin z Pardubic VESNA, a.s. jsme realizovali internetový obchod založený...

E-shop - prodej úklidových prostředků

E-shop uklizenoshop.cz je obchodním nástrojem úklidové firmy uklizenozavas.cz. Této úklidové firmě působící v...

Webové prezentace a marketing pro Keramika Soukup

Návrh a realizace rozsáhlé webové prezentace s katalogem a přípravou pro e-shop. Kromě technické realizace pro společnost a její partnery řešíme kompletní propagaci. Samozřejmostí je i příprava strategie, analýzy, vyhodnocování a další služby. Podívejte se na vyjádření klienta a zeptejte se na nás ...

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...