Prezentace pro JV REALITY

10 let spolupráce s JV reality a.s. a pátá webová prezentace. Díky dlouhodobé spolupráci jsme dostali důvěru realizovat tento web kompletně na klíč!

Jak probíhala realizace prezentace realitní společnosti? Uvedený postup je zjednodušením standardního postupu tvorby webových stránek.

Studium a konzultace

Nejprve se vybraný projektový manažer na více než dva týdny kompletně ponořil do oboru realit. Co dělal, aby mohl vytvořit co nejlepší web?

„Pročítal jsem diskuse, zjišťoval, jak se prodávají nemovitosti a snažili se vcítit do hlavy potenciálních zákazníků.“

Při tom jsme se pravidelně scházeli s klientkou, povídali si o tom, jak makléři pracují, co dělají jinak. Všechny poznatky jsme vždy konfrontovali s údaji, které jsme nasbírali z analýzy klíčových slov. Analýza nám umožnila ihned si potvrdit, jestli dotazy vypsané makléři odpovídají hledání zákazníků na internetu, podobně jsme ověřili nejčastější problémy klientů a také nám ukázala různé příležitosti, na které si makléři nevzpomněli.

Výsledkem přípravy a konzultací bylo kvalitní zadání pro další kroky realizace webu.

Obsah a rozložení

Z předchozího poznávání jsme již měli hrubou představu o obsahu a dalších informacích, které chceme klientům sdělit. S informacemi pracoval Copywriter, specialista na psaní textů, který docházel do sídla firmy a ve spolupráci se zaměstnanci realitky připravoval texty.

Zároveň probíhal návrh rozložení jednotlivých stránek, takzvané wireframes. Podívejte se, jak vypadaly finální návrhy.

wireframes

 

Fotografování

V rámci přípravy nového webu proběhlo fotografování - konkrétně portréty jednotlivých členů, fotografie celého týmu, inscenované snímky při práci a také záběry na exteriér sídla společnosti. Cílem bylo vytvoření jedinečných snímků, jež fotobanka nenabídne a díky tomu klient dosáhl mnohem osobnější prezentace. 


ANT studio - JV realityANT studio - JV realityANT studio - JV realityANT studio - JV reality

Grafika

Po odsouhlasení návrhu rozložení stránek, jsme předali zadání grafikovi. Grafik pracoval nejen s návrhy rozložení, ale s představou o budoucí grafické identitě firmy.

Jak probíhala příprava grafiky si můžete prohlédnout v systému pro prezentaci návrhů.

Grafické návrhy byly průběžně konzultovány se zástupci výrobní části, konkrétně html/css kodéry, kteří kontrolovali realizovatelnost jednotlivých prvků a jejich náročnost. Díky tomuto postupu se nám daří lépe hlídat stanovený rozpočet, protože grafik získává ihned zpětnou vazbu a celý návrh lze lépe optimalizovat pro zobrazení v mobilních telefonech.

 

design

 

Výroba systému

Při výrobě jsme se zaměřili nejen na vysoké technické standardy, ale hlavně na rychlost načítání a perfektní odladění zobrazení v mobilních telefonech. Při výrobě jsme řešili:

 • Optimalizaci pro vyhledávače. Webové stránky využívají systém, který umožňuje snadno zlepšovat výsledky ve vyhledávačích. Podívejte se na 40 SEO důvodů, proč si vybrat náš systém.
 • Napojení na realitní software. Aktuálně umíme napojit na všechny běžné realitní programy (Realko, Realman, Urbium, Sreality, Softreal a další). Obsluha plní nemovitosti jen v realitním programu a nemovitosti se automaticky zobrazí nejen na realitních portálech, ale i na webu. To šetří čas a náklady.
 • Tisk inzerátů pro realitní vývěsku.
 • Marketingovou přípravu, zejména sběr kontaktů pro e-mailing a dále sběr publika pro remarketingové kampaně.

 

realko

Testování a ladění

Web vyrábíme vždy na testovací doméně, kde jej plně odladíme a připravíme ke spuštění. Po schválení klientem probíhá spuštění. Spuštění je proces, během kterého procházíme seznam více než 50 úkonů, které musí tým podílející se na spuštění prověřit. Během spouštění řešíme například:

 • Statistiky návštěvnosti
 • Napojení na Google Search Consoli
 • Přesměrování původních adres stránek na nové, pokud jsme je museli měnit
 • Změnu na https
 • Otestování v běžných prohlížečích
 • Otestování v několika mobilních zařízeních
 • a dalších více než 40 položek

 

 

Kromě toho, každý nový web obsahuje automatický testovací systém, který umožňuje odhalit a opravit chyby velmi rychle, téměř vždy dříve, než na ní přijde provozovatel prezentace.

Chtěli byste také vytvořit moderní prezentaci, pomoci s marketingem a celkově posunout vaše podnikání? Kontaktuje nás. Podle vašeho rozpočtu a oboru sestavíme tým na míru!

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...