Tvorba webu pro prodej a půjčovnu obytných karavanů

Připravili jsme kompletní webovou prezentaci založenou na katalogu obytných vozů. Na realizaci se podílelo více jak šest odborníků z jednotlivých oddělení - projekt manager (vedení projektu), SEO konzultanti (analýzy, příprava struktury, copywriting, plnění obsahu do stránek - texty, obrázky, parametry), grafik, kódéři a programátoři. Celou realizaci jsme zvládli během dvou měsíců.

Při návrhu struktury webu z pohledu SEO – optimalizace stránek pro vyhledávače, jsme vycházeli z podrobné analýzy klíčových slov. Základem prezentace je katalog produktů s přehlednou filtrací. Návštěvník webu může filtraci využit již na úvodní stránce nebo se k ní vrátit ve vybraných hlavních kategoriích. Filtrace byla navržena dle nejčastěji požadovaných informací od zákazníků našeho klienta a je možné jí v administraci dále upravovat. Více o možnostech filtrace.

U každého obytného vozu je možné objednat doplňkovou výbavu pomocí konfigurátoru. Konfigurace každého vozu je plně administrovatelná, aby ji majitel stránek mohl kdykoliv upravit/nastavit dle potřeby. Každá značka obytného vozu může obsahovat jiné položky doplňkové výbavy - konfigurace. Položky lze do konfigurace libovolně přidávat nebo odebírat včetně nastavení ceny položek. Při plnění stránek obsahem jsme zajistili kompletní naplnění všech položek konfigurací u jednotlivých značek.

Součástí stránek je také možnost snadného vytváření nabídek. Majitel stránek tak může snadno zaslat nabídku několika vozů včetně konkrétní konfigurace doplňkového vybavení potenciálnímu zákazníkovi. Vše se uchovává v historii rozeslaných nabídek.  Každou konfiguraci vozu je možné snadno vytisknout pomocí tiskového modulu.

Pro zapůjčení obytného vozu je připravena cílová stránka, kde je možné ověřit také dostupnost vozu pomocí Google kalendáře a zaslat rezervaci s konkrétnější specifikací.

Stránky jsou zabezpečeny certifikátem https://. Do budoucna je počítáno s možností rozšíření o e-shop s doplňkovými produkty pro život s obytným vozem.

Tvorba webu pro prodej a půjčovnu obytných karavanů

Související reference

Úspěšný e-shop pro cyklisty

Díky výrobě e-shopu vycházejícího ze šablony se povedlo snížit náklady na výrobu a ušetřené peníze klient investoval do marketingu. Po roce provozu si klient provoz e-shopu pochvaluje, podívejte se na vyjádření ...

Webová prezentace pro chalupu na Vysočině

  Pro našeho dlouholetého klienta jsme připravili jednoduché a nízko nákladové webové stránky pro...

Tvorba webové prezentace pro autopůjčovnu - PRIMAPŮJČOVNA

Originální webová prezentace pro půjčovnu aut působící v Plzni a Praze. Co dodávat více? Vyzkoušejte si vybrat a...

Responsivní web pro servis a prodej taxametrů

Vytvořili jsme responsivní webové stránky pro servis a prodej taxametrů. Díky spokojenosti klienta jsme...

Tvorba webu pro síť půjčoven e-Šumava

I když jsme projekt museli realizovat v rekordně krátkém čase, povedlo se vytvořit zajímavý web pro prezentaci...

Výroba e-shopu s jezdeckými potřebami

Jsme rádi, že jsme byli vybráni jako dodavatel e-shopu Jezdeckyraj.cz a na výsledek se můžete podívat na stejné...

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...