Tvorba webu pro prodej a půjčovnu obytných karavanů

Připravili jsme kompletní webovou prezentaci založenou na katalogu obytných vozů. Na realizaci se podílelo více jak šest odborníků z jednotlivých oddělení - projekt manager (vedení projektu), SEO konzultanti (analýzy, příprava struktury, copywriting, plnění obsahu do stránek - texty, obrázky, parametry), grafik, kódéři a programátoři. Celou realizaci jsme zvládli během dvou měsíců.

Při návrhu struktury webu z pohledu SEO – optimalizace stránek pro vyhledávače, jsme vycházeli z podrobné analýzy klíčových slov. Základem prezentace je katalog produktů s přehlednou filtrací. Návštěvník webu může filtraci využit již na úvodní stránce nebo se k ní vrátit ve vybraných hlavních kategoriích. Filtrace byla navržena dle nejčastěji požadovaných informací od zákazníků našeho klienta a je možné jí v administraci dále upravovat. Více o možnostech filtrace.

U každého obytného vozu je možné objednat doplňkovou výbavu pomocí konfigurátoru. Konfigurace každého vozu je plně administrovatelná, aby ji majitel stránek mohl kdykoliv upravit/nastavit dle potřeby. Každá značka obytného vozu může obsahovat jiné položky doplňkové výbavy - konfigurace. Položky lze do konfigurace libovolně přidávat nebo odebírat včetně nastavení ceny položek. Při plnění stránek obsahem jsme zajistili kompletní naplnění všech položek konfigurací u jednotlivých značek.

Součástí stránek je také možnost snadného vytváření nabídek. Majitel stránek tak může snadno zaslat nabídku několika vozů včetně konkrétní konfigurace doplňkového vybavení potenciálnímu zákazníkovi. Vše se uchovává v historii rozeslaných nabídek.  Každou konfiguraci vozu je možné snadno vytisknout pomocí tiskového modulu.

Pro zapůjčení obytného vozu je připravena cílová stránka, kde je možné ověřit také dostupnost vozu pomocí Google kalendáře a zaslat rezervaci s konkrétnější specifikací.

Stránky jsou zabezpečeny certifikátem https://. Do budoucna je počítáno s možností rozšíření o e-shop s doplňkovými produkty pro život s obytným vozem.

Tvorba webu pro prodej a půjčovnu obytných karavanů

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...