Tvorba www stránek s katalogem Manitec

Pro domažlickou firmu zajišťující prodej a servis vysokozdvižných vozíků jsme realizovali webové stránky pomocí nového projektového přístupu. Nově klientům nabízíme možnost objednat si "projektovou dokumentaci", díky které bude jasné, co by prezentace a systém s ní spojený měly splňovat. Výslednou projektovou dokumentaci může využít k dalšímu kolu výběrového řízení, nebo podle ní rovnou provádíme realizaci. 

Hlavní výhodou projektové dokumentace je celková úspora ceny, mnohem kvalitnější výsledné řešení a minimalizace víceprací. U webů bez jasného zadání se klienti setkávají s velkým cenovým rozptylem v rozsahu od jednotek tisíců do stovek tisíc kč. Při výběrovém řízení s projektovou dokumentací jsou cenové relace méně rozdílné a také hned vypadnou technicky nedostačující dodavatelé.

Projektová dokumentace také zabraňuje častému nešvaru, na který si klienti v poslední době stěžovali. Objevovaly se případy, kdy webdesignová společnost zvítězila díky zajímavé ceně, ale výsledná cena byla mnohem vyšší než nejvyšší nabídková cena.

Co taková projektová dokumentace obsahuje?

Rozsah se vždy liší podle typu projektu. Uvádíme jen některé příklady:

  • cíle prezentace
  • analýza poptávky a konkurence
  • analýza stávajícího stavu a pozice na trhu
  • technické řešení nebo požadavky na systém
  • návrh rozložení (wireframe)
  • návrh nebo doporučení k celkové struktuře

Další realizace na základě předchozí přípravy projektové dokumentace: nehoda.cz

Chcete vsadit na jistotu a být s vaší prezentací úspěšní? Kontaktujte nás, rádi vám osobně předvedeme příklad projektové dokumentace.

Další poznámky k realizaci manitec.cz

Doporučujeme prohlédnout si katalog. Systém filtrace a výpisu produktů. Detail produktu vedoucí k cíli a zároveň upozorňující na další služby. I přes požadavek na nižší cenu se nám díky projektu podařilo realizovat prezentaci s katalogem připraveným k přepnutí na e-shopové řešení a mnoha dalšími maličkostmi za velmi zajímavou cenu. Kromě technické realizace webu jsme klientovi zajistili kompletní naplnění obsahu a základní optimalizaci pro vyhledávače. V příštích měsících budeme pokračovat na další propagaci.

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...