Vizuální styl a web investiční společnost LPP

Kompletně nová firemní identita včetně nového webu. Tak zněla poptávka našeho nového klienta, který se zabývá investičním poradenstvím do nemovitostí, luxusních nemovitostí.

Výstupy práce k prohlédnutí zde.

Vyjádření klienta: 

Naše společnost LPP Investment s.r.o. se zabývá investičním poradenstvím a správou nemovitostí. Manipulujeme s kapitálem investorů, tudíž je potřeba vystupovat a fungovat jako stabilní, důvěryhodná a kredibilní společnost. To vyžaduje silnou korporátní identitu, která bude tyto požadavky podporovat. Naše poptávka obsahovala tvorbu loga, vizitek, hlavičkového papíru a chlopňových desek. Výběrové řízení trvalo zhruba dva týdny kdy jsme porovnávali poskytovatele těchto služeb jak z hlediska poměru cena/výkon, tak z hlediska referencí, sympatií k již dokončeným projektům, stylu komunikace a možnosti další spolupráce. ANT Studio s.r.o., splnilo všechny zmíněné faktory, a proto jim byla zakázka zadána. Práce trvala zhruba měsíc a po několika kolech připomínkových kol (je potřeba podotknout, že ANT vytrvalo a plnilo všechny naše požadavky na změny) vzniklo silné, uchopitelné logo, kterým se budeme v nejbližší letech prezentovat. Vše proběhlo dle domluvy a až bude čas na další rozvoj - například tvorba internetových stránek - oslovíme opět ANT Studio s.r.o. Závěrem je potřeba velmi ocenit práci pana Ing. Jana Mrvky, který funguje na velmi profesionální úrovni a vždy byl schopen naslouchat našim nemalým požadavkům a reagovat velmi flexibilně. Tímto jak panu Mrvkovi, tak celému ANT Studiu velmi děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci.

 

Požadavky na logo a celý vizuál ze strany klienta byly vcelku jednoduché a výstižné. Vybíráme některé z nich:

  • nechceme mít jakýkoliv symbol domečku
  • logo má být nadčasové
  • působit luxusním a elegantním dojmem
  • má být jasně čitelné a zapamatovatelné
  • prestiž znázornit pomocí odstínů černé barvy
  • vizuál by měl obsahovat siluetu ****

Začali jsme designem loga, kde jsme zvolili firemní font a trochu jeho úpravu písmene P, tak aby logo bylo jednoduše identifikovatelné. Po pár skicách loga jsme s klientem vybrali jak by logo mělo vypadat. Přešlo se k Illustratoru a logo začalo získávat finální podobu, kterou vidíte. Následovali návrhy firemních desek s chlopněmi, kde jsme stále drželi styl, který jsme si předem určili. S tím i související návrh vizitek a hlavičkového papíru.

Nebylo by to kompletní, kdybychom vše nesjednotili a k tomu jsme použili grafický manuál s jasnými definicemi firemního písma, barev, minimálních velikostí loga apod.

Nezbývá než poslat podklady do tiskárny a pomalu se vrhnout na wireframe webu a pokračovat tak v kompletní realizaci brandu pro našeho klienta.

 

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...