Vývoj a propagace turistického portálu, časopisu NaCestu.cz

Stali jsme se partnery turistického časopisu NaCestu.cz. To znamená, nejen že jsme portál navrhovali a celý realizovali, ale zároveň se budeme starat o kompletní internetový marketing a inzerci na tomto portálu.

Jak funguje portál k časopisu?

Základem je kvalitní obsah! O ten se starají desítky autorů, kteří mají individuálně přizpůsobenou administraci. Co je součástí administrace článků? Různé perexy, parametry pro filtraci, GPS souřadnice a datumy různých fází a desítky dalších parametrů. Kromě textových informací řeší systém i fotografie pro tisk časopisu a jejich archivaci.

Další důležitou součástí je prodej předplatného, které bylo založeno na našem e-shopovém řešení. Kromě samotného prodeje, který je automatizován, je součástí portálu i export dat o předplatitelích do systému SEND.

I sebeatraktivnější obsah musí být dobře dohledatelný na webu, tedy přístupný pro vyhledávače. Zde se projevila další výhoda našeho technického řešení, kde je vše připraveno. Hned na začátku jsme připravili filtraci a nyní vytváříme cílové stránky tak, aby odpovídaly poptávce a návštěvnost portálu co nejvíce přirozeně rostla.

Pro zatraktivnění portálu používáme i zobrazení na mapách. Pro tento portál jsme vybrali mapy.cz, které mají lepší podklady pro turisty. Připravujeme i plánování tras a další vylepšení.

Další zajímavosti

  • Možnost zamčení/odemčení článků s lákáním na koupi předplatného
  • Různá práva pro autory, redaktory a s tím spojené flow obsahu
  • Lepší možnosti zveřejňování na sociálních sítích
  • Systém štítků pro lepší možnosti filtrace
  • Export článků redakci
  • Fotografie s informacemi o GPS souřadnicích

a mnoho dalšího. Samozřejmostí jsou i

  • Výstupy do RSS
  • Zajištění spolehlivého hostování na rychlých serverech

 

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...