Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Od návrhu po marketing

Vzdušný web pro RE/MAX G8 Reality

Aby mohli makléři z RE/MAXu ještě více otevírat
dveře k novým domovům, potřebovali funkční
web
. Zveme vás na jeho prohlídku, připomínající
let balónem.

Vítejte v balónovém koši

RE/MAX G8 Reality je síť realitních kanceláří, sídlících ve více než 15 městech. Svým makléřům poskytují skvělé zázemí a klientům pečlivé služby. A právě toto poslání se promítá v novém webu. Od návrhu stránek, přes výrobu, videa, plnění až po online marketing.

Připraveni na let?

Práci jsme zahájili klasicky, tedy návrhem a drátěnými modely (wireframe), následovala výroba webu, postavená na WordPressu a velmi obsáhlé plnění obsahem. S obsahem a editací ostatně pomáháme i nadále.

Cíl našeho letu

Cílem nového webu je být blíž lidem, kteří se chtějí stát makléři a hledají správnou cestu. A také těm, kteří chtějí prodat, pronajmout, koupit či ocenit nemovitost. Proto je celá webová prezentace koncipována podobně jako blog. Aby nabídla velké množství článků se spoustou zajímavých informací. Pro potřeby návštěvníků webu nechybí ani online podpora (chat).

Technické perličky

Webové stránky jsme napojili na OneSignal, který zajišťuje možnost odebírat novinky o nových článcích. Vám pak neuniknou žádné zajímavosti, ať už chcete nastartovat kariéru realitního makléře, prodat nemovitost nebo potřebujete poradit se vším, co s nemovitostmi souvisí.

Přistání nebo mezipřistání?

Články na webu jsme doplnili o videa, vytvořená na základě rozpohybovaných fotek. Tím jsme sjednotili vizuál. Abychom zachovali jednotu článků i nadále, budeme ve spolupráci s videi pokračovat. Z naší dílny pochází i úvodní animované video na homepage a úprava fotografií v kontaktech.

A spuštěním stránek náš let nekončí. Spravujeme Facebook a Instagram, kde pomáháme s personalistikou a oslovením potenciálních klientů i s propagací článků z webu, které mají edukační směr. Právě v rámci propagace, ať už na sociálních sítích nebo PPC, využíváme nejen náš marketingový tým, ale i práci grafika a copywriterky.

V rámci online marketingu budeme dál o web pečovat a rozvíjet nápady. Aby zase tým RE/MAX mohl pečovat o všechny své klienty. 

Postaráme se o vaši online prezentaci od základů

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů