Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Tvorba loga, brandu i webu

Nové logo a propracovaný web pro neziskovku

Pomohli jsme projektu, který pomáhá dál.

O Nadání a dovednosti

Nadání a dovednosti o.p.s. je nezisková organizace, která pomáhá dětem z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin. Učí děti, jak napsat životopis, poznat trh práce a najít v sobě, co by je bavilo a na jaké pracovní pozici by v budoucnu chtěly pracovat. Kromě trhu práce tahle super neziskovka pomáhá mladým lidem v adaptaci na vlastní bydlení a odstranění jejich největších obav z dospělého života.

Spolupráce od A do Z

Vše začalo konzultacemi, návrhem drátových modelů (wireframe) a přípravou grafických podkladů. Oživili jsme logo a začali si hrát s pozitivními barevnými kombinacemi. Kromě návrhů došlo na hodně přizpůsobeném WordPressovém základu i k plnění obsahem.

Brand workshop a nové logo

Jak je psáno, tak je dáno. S klientem jsme probrali vše a od základů. Nejprve se uskutečnil několikahodinový brand workshop, na kterém se připravily podklady pro nové logo i vzhled webu.

Wireframe a grafický návrh

Aby byl web opravdu jedinečný a zároveň funkční, vytvořili jsme kolem dvaceti propracovaných drátových modelů. Jak hlavních stránek, tak i jejich podstran.

Podle wireframů a technických možností redakčního systému se vytvořil grafický návrh webu, do kterého perfektně pasuje nové logo.

Výroba webu, copyediting a plnění obsahem

Po schválení grafického návrhu jsme se vrhli na výrobu webu na wordpressovém základu, který jsme ohýbali ze všech stran. Zároveň s výrobou probíhal copyediting dodaných textů od klientek i náročné plnění webu.

Slova pomáhají, činy ještě o něco víc

Na webu naleznete, kromě spousty důležitých informací pro samotné děti, také sekci pro partnery. Ať už jste tedy jednotlivec nebo velká firma, můžete se zapojit a přispět tak na dobrou věc. Pomoci dětem, které to potřebují.

I my jsme chtěli opravdu pomáhat. Na začátku spolupráce jsme se proto domluvili, že do projektu půjdeme fifty:fifty.

Co na naši práci říkají v Nadání a dovednosti?

„ANT studio jsme oslovili s prosbou na vytvoření nového webu a poté rovnou celého rebrandingu naší organizace. Ochotně se s námi potkávali a strávili hodiny a hodiny nad emaily a skype hovory.  Velmi si vážíme toho, že nám nejen vytvořili krásný web a nové logo, ale že do toho zároveň šli charitativně a část nákladů vzali na sebe. Perfektní a rychlá komunikace a profesionální přístup byly samozřejmostí. Vřele doporučuji všem.“

Postaráme se o vaši online
prezentaci se vším všudy

 Napište nám na info@antstudio.cz nebo zavolejte na +420 774 828 242.

Chci kompletní péči od mravenců

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.