Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Tvorba loga, brandu i webu

Nové logo a propracovaný web pro neziskovku

Pomohli jsme projektu, který pomáhá dál.

O Nadání a dovednosti

Nadání a dovednosti o.p.s. je nezisková organizace, která pomáhá dětem z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin. Učí děti, jak napsat životopis, poznat trh práce a najít v sobě, co by je bavilo a na jaké pracovní pozici by v budoucnu chtěly pracovat. Kromě trhu práce tahle super neziskovka pomáhá mladým lidem v adaptaci na vlastní bydlení a odstranění jejich největších obav z dospělého života.

Spolupráce od A do Z

Vše začalo konzultacemi, návrhem drátových modelů (wireframe) a přípravou grafických podkladů. Oživili jsme logo a začali si hrát s pozitivními barevnými kombinacemi. Kromě návrhů došlo na hodně přizpůsobeném WordPressovém základu i k plnění obsahem.

Brand workshop a nové logo

Jak je psáno, tak je dáno. S klientem jsme probrali vše a od základů. Nejprve se uskutečnil několikahodinový brand workshop, na kterém se připravily podklady pro nové logo i vzhled webu.

Wireframe a grafický návrh

Aby byl web opravdu jedinečný a zároveň funkční, vytvořili jsme kolem dvaceti propracovaných drátových modelů. Jak hlavních stránek, tak i jejich podstran.

Podle wireframů a technických možností redakčního systému se vytvořil grafický návrh webu, do kterého perfektně pasuje nové logo.

Výroba webu, copyediting a plnění obsahem

Po schválení grafického návrhu jsme se vrhli na výrobu webu na wordpressovém základu, který jsme ohýbali ze všech stran. Zároveň s výrobou probíhal copyediting dodaných textů od klientek i náročné plnění webu.

Slova pomáhají, činy ještě o něco víc

Na webu naleznete, kromě spousty důležitých informací pro samotné děti, také sekci pro partnery. Ať už jste tedy jednotlivec nebo velká firma, můžete se zapojit a přispět tak na dobrou věc. Pomoci dětem, které to potřebují.

I my jsme chtěli opravdu pomáhat. Na začátku spolupráce jsme se proto domluvili, že do projektu půjdeme fifty:fifty.

Co na naši práci říkají v Nadání a dovednosti?

„ANT studio jsme oslovili s prosbou na vytvoření nového webu a poté rovnou celého rebrandingu naší organizace. Ochotně se s námi potkávali a strávili hodiny a hodiny nad emaily a skype hovory.  Velmi si vážíme toho, že nám nejen vytvořili krásný web a nové logo, ale že do toho zároveň šli charitativně a část nákladů vzali na sebe. Perfektní a rychlá komunikace a profesionální přístup byly samozřejmostí. Vřele doporučuji všem.“

Postaráme se o vaši online
prezentaci se vším všudy

 Napište nám na info@antstudio.cz nebo zavolejte na +420 774 828 242.

Chci kompletní péči od mravenců

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů