Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Výroba dvou webů, půjčovna, marketing

WordPress web s půjčovnou TD-INTERIÉRY a TD-PODLAHY

Vyrobili jsme web s bohatým obsahem a přehlednou půjčovnou. Ta pomůže ve snadné a rychlé rezervaci všem, kdo si na webu potřebují zapůjčit nářadí a stroje.

 Vezmeme to od podlahy

Firma TD-INTERIÉRY se zabývá návrhem interiérů a jejich následnou realizací, případně rekonstrukcí. V portfoliu služeb mají také možnost půjčit si stavební nářadí a stroje. A to není vše, jejich parketou jsou i podlahy. Tohle všechno měl nový web zahrnout. Nakonec jsou weby dva a TD-PODLAHY mají svůj.

Půjčíme si nářadí

Hlavním cílem, který má nový web plnit, je půjčovna, tedy systém pro snadnou rezervaci strojů a nářadí pro realizaci i rekonstrukci interiéru. Ta byla na starém webu nepřehledná a bylo třeba ji více přizpůsobit zákazníkům. Kromě toho došlo k vytvoření druhého webu, zaměřeného na podlahy, který se s tím interiérovým propojuje. Oba weby jsou postavené na bohatém obsahu a fotkách.

Realizujeme na míru 

Webové stránky jsme vytvořili na individuálně upraveném WordPress řešení. Zkrátka na míru. Kromě rezervačního systému - půjčovny, zde funguje také blog, sloužící jako poradna a studnice vědomostí nebo virtuální prohlídky. Obsah, dodaný samotným klientem, jsme doplnili o námi upravené fotografické bannery v úvodu homepage. 

Pomůžeme v online světě 

U obou webů budeme pomáhat s marketingovými strategiemi přesně tak, jak bude potřeba. Ať už to bude PPC reklama, úprava popisků nebo titulky. Jelikož u TD-PODLAHY lítají poptávky jako o život, zaměříme se na marketing zejména u půjčovny a interiérů na webu TD-INTERIÉRY a ty se pokusíme vyzdvihnout.

Slovy našeho projekťáka 

Pro našeho projekťáka Martina, který má tento projekt na svědomí, to byla první realizace půjčovny na webu a celkově takto rozsáhlý projekt. A jelikož říká, že to byl zároveň i jeho nejspokojenější klient, tak to vypadá, že jsme na dobré cestě.

Postaráme se o vaši online
prezentaci od podlahy po strop

 Napište nám na info@antstudio.cz nebo zavolejte na +420 774 828 242.

 

Chci kompletní péči od mravenců

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.