Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

WordPress web

Snadná online rezervace lodí a raftů na Vltavě

Aby si turisté rychle vybrali a zarezervovali loď i s vybavením a aby měl provozovatel stále pod kontrolou dostupnost všech svých plavidel. O tom je nový web.

Prezentace raftingu a voroplavby

Společnost Maleček se věnuje plavbám po Vltavě. Půjčují lodě a rafty, organizují tradiční voroplavby i vícedenní plavby po vltavském toku. A ve všech těch lodích, raftech, pádlech a vestách potřebují mít systém a ještě chtějí vyjít vstříc zahraničním turistům. K tomu jim pomáhá nový web od ANT studia s rezervačním systémem, ve třech jazykových mutacích.

Vyplouváme!

Aby se mohli čeští i zahraniční turisté ještě více prohánět po Vltavě na kánojích, raftech i vorech, museli jsme nejprve vyrobit webové stránky. Ty jsme postavili na WordPressu a spolu s klientem je naplnili obsahem, který si vodáci z Krumlova i sami dodali. Většina obsahu je z původního webu, konkrétně tedy dvou webů, které nebyly responzivní, měly starý design i systém a bylo třeba je sjednotit v jeden efektivní, plně funkční na telefonu.

Správný směr plavby

Máme responzivní web a před sebou hlavní cíl. Rezervační systém pro snadné zamluvení lodi, kterou si vyberete a jazykové mutace, které přiblíží krumlovské vodáky z firmy Maleček zahraniční klientele. 

Právě rezervační systém toho dovede víc, než si možná myslíte. Zákazníkům umožní vybrat si výlet na jeden nebo více dní, zvolit si typ lodi s ohledem na počet osob, termín a spočítá i cenu. Provozovateli zase hlídá dostupnost všech plavidel.

Marketingové vody

Jak web v češtině, angličtině a němčině, který dovede zastat spoustu práce, ještě více zviditelnit v online vodách? Na to máme tým specialistů na online marketing. Pro lepší dosah stránek všem vodákům řešíme SEO, linkbuilding, probíhá sběr kontaktů i měření formulářů. A než naplno propukne vodácká a turistická sezóna, spustíme PPC kampaně a zacílíme na potenciální dobrodruhy, kteří chtějí vyrazit na Vltavu. 

Kam poplujeme dál?

Ani tady nekončíme spuštěním webu. Rádi bychom prohloubili spolupráci například o fotky a videa z našeho kreativního oddělení a také víme, že je na webu stále co vylepšovat. Web nabízí kromě rezervace lodí a voroplaveb také mapy Vltavy, kilometráž toku, fotky jezů, doporučené ubytování v okolí řeky nebo informace o aktuálním stavu vody na Vltavě. Je tam tedy obrovský potenciál na živý a zajímavý obsah.

V budoucnu nás pak nejpíš čeká realizace webu na penziony na Vltavě, které se ponesou ve stejném technickém i vizuálním duchu. Aby bylo oslovení zahraničních turistů a maximální zabezpečení jejich komfortu ještě jednodušší.

Co na naši práci říká pan Maleček?

„Profesionální přístup, rychlé jednání a příjemná spolupráce. Web se nám podařilo dotáhnout do konce i přes větší či menší komplikace. Vždy jsme ale nalezli cestu v podobě kompromisu. Můžu jen doporučit.“
Josef Maleček - Maleček Rafting

Postaráme se o vaši online prezentaci od základů

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů