Webové stránky pro firmu realizující střechy a střešní práce

 

Vytvořili jsme jednoduchou, ale atraktivní webovou prezentaci pro společnost ANS - střecha s.r.o., která nabízí realizaci střech na klíč.

Již druhá webová stránka pro firmu Tracor stavebniny, pro kterou naše studio již také v minulosti realizovalo webové stránky a v současné době připravuje internetový marketing. Tentokrát jsme se zaměřili na prezentaci služeb týkající se střech a střešních krytin, pro které jsme nejdříve vytvořili analýzu klíčových slov a následně jsme přistoupili k realizaci grafického návrhu. Při této realizaci jsme se soustředili hlavně na moderní technické řešení a jednoduchý, uživatelsky přívětivý design.  Kromě toho jsme se také podíleli na tvorbě textů a obsahového materiálu včetně jeho naplnění, které jsme schopni provést mnohem rychleji s pomocí našeho týmu zkušených kolegů a kolegyň.

 

Hledáte spolehlivého partnera pro Vaše webové stránky nebo jen potřebujeme poradit se stávající strategií propagace nejen na internetu? Kontaktuje naše odborné specialisty a pomůžeme i Vám nastartovat Vaše podnikání na internetu.

 

Webové stránky pro firmu realizující střechy a střešní práce č.1
Webové stránky pro firmu realizující střechy a střešní práce č.2
Webové stránky pro firmu realizující střechy a střešní práce č.3

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...