Webová prezentace pro chalupu na Vysočině

 logo

Pro našeho dlouholetého klienta jsme připravili jednoduché a nízko nákladové webové stránky pro pronájem chalupy v srdci Vysočiny 

Webová stránka byla vytvořená pomocí redakčního systému WordPress, který nám s pomocí využití patřičné šablony napomáhá k rychlému a jednoduchému vytvoření webových stránek, které zvládne následně spravovat opravdu každý. V úvodní častí po schůzce s klientem jsme připravili analýzu klíčových slov pro vytvoření vhodného SEO základu a následný internetový marketing. Po vytvoření návrhu struktury jsme v rámci naší služby copywrittingu začali připravovat textový obsah a od klienta jsme obdrželi fotografie chalupy, které jsme následně mohli využít pro web.

V rámci realizace jsme dále vytvářeli jednoduché logo a na webových stránkách kromě základních obsahových stránek a tipů, nalezneme také jednoduchý poptávkový formulář nebo modul pro zobrazení aktuálního počasí z oblasti chaty. Web je samozřejmě také plně responsivní a připravený pro mobilní telefony a tablety.

Klientovi jsme po dokončení webových stránek dále doporučili pracovat na zlepší tzv. lokálního SEO v rámci kterého probíhá registrace do map a katalogů. Pro zlepšení kvality webové prezentace jsme doporučili také pořízení kvalitnějších fotografií od našeho profesionální fotografa, pro výraznější zachycení přírody a krásy Vysočiny.

 

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...