Webová prezentace s e-shopem na WordPress - Partnerské vztahy

Vyhráli jsme výběrové řízení na dodání kompletního redesignu responzivních stránek partnerské-vztahy.eu. Stránky se mohli již před fází redesignu chlubit velmi zajímavou návštěvností, ale také velmi špatnou konverzí (neplnili požadované cíle). 

Posledního kola výběrového řízení se účastnili již velmi kvalitní konkurenti a proto nás výběr týmu ANTstudio.cz potěšil ještě více. Na projektu spolpracovalo celkem šest odborníků (project manager, SEO konzultnant, grafik a UX designér, kódér, programátor, account). 

Hlavním cílem webu bylo zvýšení konverze na předem definovaných cca 20ti cílech webu. Tyto cíle jsou zaměřené hlavně na prodej konzultací a dalších služeb osobního poradce Karla Cháby.

Rozsáhlá webová prezentace je  založená na OpenSource systému WordPress.

Zajímavosti projektu: 

  • přímé propojení systému s YouTube
  • napojení formulářů na mailchimp
  • e-shop pod Wordpress, prodej služeb a přístupů k videu, platební systém GoPay
  • katalog kurzů s možností objednání
  • zachování stavájících pluginů
  • úprava košíku WooCommerce 

V tomto případě se ukázalo, že realizace takto rozsáhlého projektu není vhodná na řešení OpenSource přináší více problémů než přínosů, proto bychom příště doporučili realizaci na vlastním CMS, celý projekt by byl výrazně levnější nejen při výrobě, ale i při následující údržbě. Celkem bylo na projektu uskutečněno více než 550 hodin práce.

Po spuštění okamžitě vidíme přínos prezentace ve výrazném navýšení konverzí. Již po jednom měsíci mohl klient utlumit PPC kampaně, díky čemuž může ročně ušetřit 100 000 Kč a více. Na tomto případě je vidět, že je důležité pracovat s aktuální návštěvností a nesnažit se na web jen bezhlavě nahnat další návštěvníky. Aktuálně plánujeme další zvýšování konverze pomocí experimentů a A/B testování.

Webová prezentace s e-shopem na WordPress

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...