Webová prezentace ve WordPressu pro Jazykovou školu SUN

Pro jazykovou školu SUN z v Plzni jsme vytvářeli nové webové stránky za pomocí nejvíce rozšířeného open source redakčního systému WordPress, který je budován širokou komunitou vývojářů z celého světa. Na základě předem vybrané prémiové šablony od klienta jsme tak mohli provést vytvoření jednoduché, ale přesto moderně vypadají webové prezentace za rozumnou dobu i náklady. Od úvodní schůzky a seznámení se s projektem nám tak už nic nebránilo, abychom hned následující den započali s naší tvorbou.

Na rozdíl od předešlých webových stránek má nově klient i podporu zobrazení pro menší zařízení (tzv. responsivní design) a webové stránky je tak možné pohodlně ovládat od klasického stolního počítače, po tablet až mobilní telefon.

Posledním krokem už bylo jen naplnění předem připraveného obsahu od klienta z původních webových stránek a to za využití stávajících textů a obrázků, případně nám pro ilustraci posloužila přiložená grafika ze zakoupené šablony. Finální verze webových stránek tak na sebe nenechala dlouho čekat a brzy jsme mohli spouštět na předem připraveném hostingu s doménou. Celkově nám tak realizace zabrala zhruba 14 dní a protože každá webová stránka potřebuje mít zpětné informace pro svého klienta, nechybí ani nasazení Google Analytics a Google Seach Console pro sledování stavu a zpětného vyhodnocení pro možný budoucí internetový marketing.

Základní parametry webových stránek

  • CMS WordPress ve verzi 4.6.1 s podporou českého jazyka
  • Využití prémiové šablony s předpřipravenou grafikou
  • Podpora responzivního designu pro mobilní zařízení
  • Zabezpečení webových stránek pomocí rozšíření
  • Nastavení statistik a cílů pomocí Google Analytics

Kromě výroby webových stránek pomáháme i s kompletním internetovým marketingem.

 Jazyková škola SUN

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...