Webová prezentace pro architektonickou kancelář Vyborná projekce

Pro paní Výbornou jsme připravili nové webové stránky prezentující její architektonickou kancelář za pomocí redakčního systému WordPress

Základní příprava i pro jednoduché webové stránky ve WordPressu spočívá ve správném zpracování analýzy klíčových slov a navržení celkové koncepce a struktury webových stránek. Díky těmto metodám připravíme webové stránky pro základní SEO optimalizaci.

Pro vytvoření webových stránek jsme využili redakční systém WordPress založený na šablonovém řešení, které neopomíjí ani responzivní zobrazení pro mobilní telefony a tablety. V rámci využívaných rozšíření jsme zahrnuli také lepší zabezpečení webových stránek a dodatečné funkce v podobě katalogu referencí nebo poptávkového formuláře.

V rámci grafických prací jsme pro klientku vytvářeli návrh loga, ze kterého se následně odvíjela celková barevnost webových stránek. Po zaškolení se systémem pak klientka naplnila jednotlivé stránky vlastním obsahem a pro úspěšný start nového podnikání budeme dále klientce pomáhat se správou a optimalizaci PPC kampaní včetně remarketingu.

 

 

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...