Webové stránky s pronájmem a prodejem gitterboxů

Pro společnost MB Omnia Logistic zabývající se pronájmem a prodejem přepravních jednotek jsme prováděli redesign stránek včetně přechodu na náš redakční systém.

 Původní webové stránky postavené na redakčním systému Joomla byly pro klienta již nevyhovující a zastaralé. Nové webové stránky jsme tam pro klienta vytvářeli v rámci naší úpravné šabloně DRYM.

Webové stránky využívají náš předpřipravený katalog, díky kterému klient spravovat jednotlivé produkty s podrobným popisem a fotografií. Součástí je také poptávkový formulář pro každý produkt.

Nezapomněli jsme ani na sociální sítě, a to především Facebook s možností sdílení nebo sledování aktuálních příspěvků. Další zajímavou funkcí je napojení na on-line chatovací službu, pomocí které může každý návštěvník zadat rychlý dotaz a pokud je v té chvíli operátor k dispozici, dostane okamžitou odpověď.

 
 

Jaké jsou naše další plány?

Webové stránky plánujeme rozšířit o jazykové mutace a zároveň také budeme realizovat další webovou stránku pro našeho spokojeného klienta, která bude vycházet z grafického návrhu současné webové stránky  -www.pronajemobalu.cz a bude zaměřená čistě na pronájem. 

 

  

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...