Internetový marketing - příprava a realizace

Zajistíme úspěšnou propagaci vaší firmy na internetu! Naším denním chlebem jsou webové stránky a e-shopy pro malé živnostníky i nadnárodní firmy. Propojujeme propagaci v on-line světě s klasickou reklamou a soustředíme se nejen na přivedení zákazníků, ale i na zvýšení konverze a tedy úspěšnosti projektů při stejných nákladech. Pomůžeme s obsahem, grafikou a zajistíme kompletně výrobu webových stránek a internetových obchodů.

Vybraní klienti

Internetový marketing pro Autocentrum Jan Šmucler
Sociální sítě a PPC kampaně pro Different.cz
Zajištění kompletního marketingu - Keramika Soukup
Kompletní propagace vodních vysavačů Vivenso
Nový e-shop a následná propagace pro Atan nábytek
SEO a online marketing pro Výtahy VOTO Plzeň s.r.o.
Správa sociálních sítí pro SIEMENS
On-line marketing včetně PPC

 

Nejčastěji zajišťujeme

Optimalizace pro vyhledávače je aktuálně nejdůležitějším internetovým zdrojem návštěv pro většinu firem. Nabízíme komplexní služby optimalizace na webu i mimo web tak, abychom přivedli maximum zákazníků, zlepšili úspěšnost webu a zvýšili zisk.

V rámci optimalizace pro vyhledávače zajišťujeme zejména

Analýza současného stavu – nezaměřujeme se jen na technické parametry webu, ale i na odpovídající strategii, známost značky a další faktory mající vliv na výsledky prezentace na internetu.

Analýza klíčových slov a návrh struktury – hledáme slovní spojení, která jsou vhodná právě pro vaši firmu a která přivádí více zákazníků za nižší náklady. Na základě analýzy klíčových slov doporučíme nebo realizujeme úpravy struktury a obsahu.

Linkbuilding – realizujeme linkbuilding zaměřený na zlepšení výsledků webu ve vyhledávačích s důrazem na přivedení zákazníků přes samotné odkazy.

Zlepšování obsahu – aktivně pomáháme se zlepšováním obsahu. Navrhujeme nebo přímo píšeme lepší texty a zlepšujeme konverzi jednotlivých stránek.

Více o optimalizaci pro vyhledávače.

PPC reklama v systémech Sklik a AdWords vám pomůže získat návštěvníky a podpořit značku. Pracujeme jak s textovou, tak s bannerovou formou reklamy a to ve vyhledávačích i v obsahové síti.

V rámci správy PPC kampaní zajišťujeme zejména

Správa PPC kampaní na Sklik a AdWords – vytvoříme a spravujeme kampaně zaměřené na výsledky. Kampaně pečlivě vyhodnocujeme a neustále vylepšujeme. Pracujeme s pokročilým variantami PPC reklamy, jsme certifikovaní partneři Google pro realizaci PPC kampaní. Při správě kampaní navíc pomáháme zlepšit web a související formy propagace.

Remarketing a retargeting – realizujeme textové i bannerové remarketingové kampaně zaměřené na stanovené cíle, zejména podporu značky a zvýšení počtu konverzí.

Dynamický remarketing – připravíme data potřebná pro dynamický remarketing a spravujeme dynamické remarketingové kampaně.

Další možnosti PPC kampaní popisujeme pod propagací v porovnávačích a v propagaci na sociálních sítích.

Více o PPC reklamě.

Propagace ve zbožových porovnávačích  je pro mnoho e-shopů hlavním zdrojem prodejů, o to větší konkurence zde je a proto se této propagaci musíme věnovat s větším důrazem na vyhodnocení přínosů vůči nákladům. Pomůžeme se strategií ve zbožových porovnávačích, dodáme technické řešení a pravidelně vyhodnotíme výsledky.

V rámci propagace v porovnávačích zajišťujeme zejména

Zavedení do zbožových porovnávačů – Zavedeme vás do zbožových porovnávačů, vyhodnotíme výsledky jednotlivých z nich a navrhneme úpravy pro zlepšení výsledků. Pracujeme nejen s největšími porovnávači jako je zbozi.cz a heuréka.cz, ale pravidelně zkoušíme a vyhodnocujeme další možnosti.

Zlepšení názvů produktů a systému cen – Postaráme se o zlepšení názvů produktů, správné zařazení do kategorií a nastavení cen tak, aby se zlepšily prodeje ze zbožových porovnávačů.

Google Merchant – Zajistíme správu dat a produktů v systému Google nákupy.

Sociální sítě jsou další možností vašeho růstu a budování vztahu se zákazníky. Pomůžeme najít nejvhodnější metodu propagace a postaráme se o komunikaci se zákazníky.

V rámci propagace na sociálních sítích zajišťujeme zejména

Vedení profilů na sociálních sítích – Připravíme a případně zrealizujeme kampaň na sociálních sítích. Navrhneme typy příspěvků a jejich propagaci v domluveném časovém období tak, aby plnily stanovené cíle.

PPC kampaně na Facebooku – Podobně jako využíváme obsahové sítě s využitím Sklik nebo AdWords systému, je možné vytvořit kampaně na Facebooku. Navrhneme kampaně a postaráme se o jejich správné cílení a následné vyhodnocení.

Remarketing s využitím Facebooku – Poznáme zájmy potenciálních zákazníků na vašich stránkách a následně se postaráme o jejich cílené oslovení na Facebooku.

E-mailový marketing bývá dlouhodobě vyhodnocován jako jedna z nejúspěšnějších metod doplňkového marketingu, proto pomůžeme i vám nastartovat úspěšné e-mailové kampaně. Pomůžeme nejen s dodávkou technického řešení, ale i s jejich přípravou a vyhodnocením.

V rámci e-mail marketingu zajišťujeme zejména

Příprava e-mail marketingu – vyhodnocení dosavadních aktivit, technického řešení a databáze kontaktů. Návrh optimální strategie.

Realizace e-mail marketingu – napíšeme obsah e-mailů, zajistíme rozeslání e-mailů ve správný čas správným kontaktům.

Najdeme důležité zdroje propagace právě pro váš obor a pomůžeme zajistit lepší pozice na těchto místech. Mezi důležité zdroje návštěv patří pro mnoho oborů mapy.cz, Google mapy a specializované katalogy. Zbavíme vás starostí s výběrem a vyhodnocování reklamy. Nabídky, kterými býváte zahlceni, pečlivě posoudíme a vytvoříme nezávislá doporučení. Aktivně najdeme nejvhodnější místa pro propagaci vaší firmy.

V rámci propagace na mapách a v katalozích zajišťujeme zejména

Správa firmy.cz – Zajistíme efektivnější propagaci na firmy.cz spolu s vyhodnocením nákladů a efektivity této reklamy. Pomůžeme se zatraktivněním profilu, budeme pravidelně přidávat akce, hlídat pozice i náklady a výsledky.

Propagace na mapách – Pohlídáme zobrazení vaší firmy na mapách a zajistíme propagaci při hledání na těchto mapách. Většinou při tom využíváme PPC reklamy a zápisu Moje firma na Google.

Specializované katalogy – Najdeme oborové katalogy, které se nachází na předních místech hledání nebo oslovují vaše typické klienty. Zajistíme propagaci na těchto katalozích přímo nebo prostřednictvím PPC systémů.

Lokální SEO (Local SEO) představuje v současnosti jeden z hlavních směrů online marketingu, který získává čím dál více na důležitosti. To souvisí především s nárůstem vyhledávání ve vyhledávačích z mobilních zařízení. Co si pod tímto pojmem představit? Jedná se o propagaci skutečně lokálních služeb, u kterých nemá smysl zaměřovat se na celonárodní propagaci.

Chcete vědět o lokálním SEO více?

Domluvte si konzultaci

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte poptávkový formulář

Nebo nás můžete kontaktovat na:
Telefon: +420 774 828 242 | E-mail: info@antstudio.cz

Více kontaktů

Vybrané realizace

Webové prezentace a marketing pro Keramika Soukup

Návrh a realizace rozsáhlé webové prezentace s katalogem a přípravou pro e-shop. Kromě technické realizace pro společnost a její partnery řešíme kompletní propagaci. Samozřejmostí je i příprava strategie, analýzy, vyhodnocování a další služby. Podívejte se na vyjádření klienta a zeptejte se na nás ...

Internetový marketing pro Autocentrum Jan Šmucler

Od 1.1.2016 zajišťujeme poradenství a internetový marketing pro společnost Autocentrum Jan Šmucler, s.r.o. Výběrové řízení jsme vyhráli díky prezentaci postupů, týmu a hlavně konkrétních návrhů propagace webu...

On-line marketing pro Different

Známý model a blogger Milan Polák je zároveň majitelem úspěšného módního obchodu different.cz. Do tohoto odvětví se rozhodl vstoupit již v roce 2008 se značkou Desigual a postupem času přidával další módní značky. Milan...

Případová studie: Optimalizace a Facebook propagace Wellness U Gigantu

V případové studii U Gigantu vám představíme projekt, kde se nám podařilo díky kvalitnímu webu, SEO a propagaci na Facebooku velmi úspěšně rozjet wellness centrum v Plzni. Ukážeme vám také, jak kampaň pomohla i samotnému...

Web a propagace pro Německou kliniku Weiden

Pro síť zdravotnických zařízení, která je vzhledem k novým unijním pravidlům dostupnější i pro české pacienty jsme zajišťovali kromě webové prezentace hlavně kompletní marketing. Kromě klasického internetového marketingu jsme...

Prodej podlah eAMADEO

Názor klienta Na ANT studio jsem dostal doporučení, že mi pomohou vytvořit nové webové stránky a dostat se na první místa ve vyhledávačích. Musím přiznat, že mé očekávání bylo maximálně naplněno a pokračujeme v intenzivní...

Kongresové centrum Parkhotel Plzeň

Pro plzeňský Parkhotel jsme již dříve zajišťovali programování webových stránek spolu s garantovanou optimalizací pro vyhledávače (SEO) (informace o projektu). Nově jsme zajistili programování webových stránek v responsivním...

Hudební nástroje Houdek.cz

Výroba a propagace e-shopu pro Houdek hudební nástroje. Řada individuálních řešení na přání klienta, včetně propojení s účetním systémem Cézar. Díky tomu dokáže klient efektivně odbavovat veškeré objednávky kytar,...

Případová studie – Web s katalogem a mobilní verzí

Plánujete nový web s katalogem nebo e-shopem? Budujete realitní kancelář, autobazar nebo potřebujete prezentovat stovky produktů? Tato případová studie vám odhalí, jak probíhá příprava a realizace webových stránek a na co...

Případová studie - e-shop triaelia.cz

Připravili jsme informace k návrhu a výrobě e-shopu tak, abyste věděli, co vás čeká v případě, že plánujete změnu dodavatele e-shopu nebo zcela nový e-shop. Majitelé e-shopu triaelia.cz specializovaného na...
Inspirace, novinky z oboru, články z blogu..
Inspirace, novinky z oboru,...