Externí, provizní spolupráce s ANT studio

Proč spolupracovat s ANT studio?

ANT studio vám zajistí silné odborné zázemí a podporu známé značky. Zkušenosti partnerů ukazují, že spojením s ANT studio se jim výrazně zvýšila úspěšnost nabídek, snížily náklady na administrativu a ubyly starosti. Díky možnosti zvýšení cen se vám i přes snížení příjmů za některé služby, které budete zadávat, příjmy v celku zvýší. Důležité je také snížení starostí a větší svoboda, protože se o projekty postaráme, když vy nebudete moci. Pokud se stanete partnerem pro region, nemusíte se tolik starat o propagaci. A hlavně, zakládáme si na naprosté spolehlivosti a loajalitě.

Možnosti spolupráce

Můžete spolupracovat přímo, získávat zajímavé zkušenosti prací v týmu, a pokud jste talentovaní, baví vás řídit lidi a umíte vytvořit vlastní tým, můžete se časem stát podílníkem firmy. Můžete spolupracovat i externě a to na bázi podílu na zakázce nebo být zástupcem pro region, případně „franchiesovým“ partnerem.

Podmínky spolupráce

Pokud se jedná o jednotlivé projekty, podmínky domluvíme vždy individuálně podle typu projektu a klienta. V případě pravidelnější spolupráce většího rozsahu je vždy třeba splnit tyto podmínky:

  • Nejprve realizovat alespoň 3 projekty (pouze kompletní weby nebo e-shopy, nestačí realizovat samotné kódování šablon, grafické návrhy, analýzy a další služby, které nabízíme).
  • Podpis smluv o mlčenlivosti.
  • Absolvovat školení firemních nástrojů a obchodních dovedností.

Následně získáte přímý přístup k informacím, jako jsou kalkulátory a interní vzdělávání. Samozřejmostí je možnost využívat vzorové nabídky, přístup do projektového systému a podobně.

Odměňování

Odměňování velmi záleží na ziskovosti a množství vaší práce na projektu. Můžete celý projekt předat a získat menší odměnu bez starostí nebo projekt řídit, případně některé části realizovat vlastními silami. Přesnější podmínky sdělíme až po realizaci prvního kompletního projektu.

Obecně k odměňování 

První částí je podíl na zisku projektu

Naším cílem je realizovat ziskové projekty, což je v tomto oboru poměrně náročné a přiznáváme, že se nám velmi často nepodaří vytvořit přímo ziskový projekt. Proto jsou na ziskovost navázány i další části odměny.

Polovina podílu na zisku se vyplácí po uhrazení faktur a druhá polovina až tři měsíce po spuštění projektu.

Dále získáte procenta z obratu

Tato odměna je závislá na vašich zkušenostech a tedy podpoře, kterou potřebujete. Odměna postupně roste s počtem realizovaných projektů, stejně jako klesá nutnost podpory z naší strany. Naše zkušenost je taková, že projektovým manažerům trvá 1-2 roky, než se stanou skutečně přínosnými členy týmu, kteří nekazí pověst firmy a nepotřebují zvýšený dohled. Při externí spolupráci je čas nahrazen počtem projektů.

a) Z prvních pěti projektů získáte X procent. (přesná čísla sdělíme po prvním realizovaném projektu, protože při práci se nejlépe poznáme a nemáme zájem o spolupráci s lidmi, kterým jde jen o maximální výši provize)

b) Z pátého až desátého projektu získáte navýšená procenta.

c) Od jedenáctého projektu získáváte plný podíl.

Po každém roku spolupráce dochází k vyhodnocení a úpravě provize, podle celkového množství projektů a přínosu nebo zátěže pro firmu. V praxi to znamená, že agentura, se kterou realizujeme například deset projektů měsíčně, má nárok na vyšší provize než agentura, která realizuje deset projektů ročně.

Z této procentuální obratové provize se odečítají položky realizované jako vlastní práce.

Vlastní práce na projektu

Jste dobří grafici, obchodníci, analytici, SEO konzultanti a část projektu si budete realizovat sami? Vytvoříte si sami grafický návrh nebo si zajistíte jednání s klientem, případně vytvoříte analýzy? V případě ziskových projektů získáte až 100% takto evidované vlastní práce.

a) Ziskový projekt – 100 % hodnoty vlastní práce.

b) Nižší zisk, 75 % vlastní práce. 

c) Ztrátový projekt se řeší podle toho, čí to je zavinění. Zjišťujeme, jestli je to špatnou komunikací nebo jinými faktory. Ale na vámi způsobené ztrátě je třeba se podílet částí z vlastní práce nebo ziskem dalšího projektu.

Otázky a odpovědi

Co když jsem grafik a získám díky vám zakázku na grafiku, na které je jen moje vlastní práce?

V tomto případě se zavádí systémová platba, tedy procenta z ceny směrem do firmy ANT studio. Tyto peníze se používají na rozvoj firmy, propagaci, automatizované systémy pro administrativu, školení a podobně.

Je pro mě výhodnější spolupracovat s ANT studio přímo nebo nepřímo?

Externí spolupráci nabízíme všem agenturám nebo jednotlivcům, kteří si zajišťují zakázky ve větším rozsahu a jsou mimo Plzeňský kraj. Případně jednotlivcům z oborů, které nedokážeme vytížit naplno, například grafikům, fotografům, UX specialistům a dalším. Tato spolupráce není možná pro místní jednotlivce - programátory, kodéry atd., kteří obchodně nerealizují sami větší množství zakázek.

Pokud budete pracovat přímo, naučíte se toho více, budete mít více času vybudovat si osobní brand a budete těžit z mnoha osobních benefitů, jako je dovolená, proplacené svátky, firemní notebook, telefon, firemní bezúročné půjčky na bydlení a další.

Jak se mohu stát zástupcem pro region?

Aktuálně hledáme zastoupení hlavně pro Brno, Ostravu, Slovensko, případně další regiony, které nejsme schopni obsloužit z centrály v Plzni nebo z poboček. Pokud jste z těchto regionů, oslovte nás a domluvíme se na možnostech. Oficiálním zástupcem se stanete až po roce intenzivní spolupráce.

Jsem majitel firem a chtěl bych u vás zadávat větší množství webů

Nabízíme vám speciální spolupráci, kdy uvidíte přímo do evidenčního systému, a projekty budeme realizovat bez potenciálního zisku, tedy zaplatíte jen kompletní náklady založené na standardních hodinových sazbách. Podmínkou pro tuto spolupráci je realizace zajímavých projektů spojených s vývojem.

Domluvte si konzultaci

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte poptávkový formulář

Nebo kontaktujte našeho specialistu:
Peter Vataha
Telefon: 604 371 753
Email: vataha@antstudio.cz

Více kontaktů

Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...