Rozšíření funkcí pomocí pluginů

WordPress využívá pro rozšíření svých funkcí celou řadu pluginů/modulů, které jsou vyvíjený jednotlivými vývojáři. Většina modulů je v základních verzích šířená v bezplatné licenci. Přinášíme vám výběr několika základních a pokročilých modulů, které by na Vaší webové stránce ve WordPressu neměly určitě chybět. Moduly nemusí být vždy přeložené do českého jazyka.

 

správa obsahu s intuitivním prostředí

Pokročilý editor | Page Builder | Slidery | Galérie | Formuláře a další

Základní WordPress nenabízí mnoho možností pro úpravu obsahu a proto využíváme vždy potřebné doplňky, díky kterým zvládnete spravovat obsah i bez nutnosti znát HTML nebo CSS kódy. Podle potřeby vám připravíme dodatečná rozšíření, pomocí kterých budete moct připravovat nejrůznější galérie a pojízdné bannery, vkládat Google mapu či vytvářet vlastní kontaktní nebo poptávkové formuláře. Podle konkrétního požadavku se vám vždy pokusíme nalézt nejvhodnější řešení!

Správa obsahu

Optimalizace webových stránek

Yoast SEO | WP-Cache | Google Analytics a další

Rozšíříme vaše webové stránky o užitečné moduly pro pokročilou správu SEO, díky které budete moci lépe nastavit jednotlivé titulky a popisky stránek, které jsou důležitým parametrem pro vyhledávače jako je Seznam nebo Google. Zároveň vám pomůžeme s rychlejším načítáním webových stránek a doplníme základní WordPress o užitečné nástroje pro pravidelnou údržbu a optimalizaci. V neposlední řadě rozšíříme vaše webové stránky o napojení na Google Analytics pro sledování statistik a cílů a Google Search Console pro monitorování stavu vašich webových stránek nebo e-shopu.

Optimalizace webových stránek

Zabezpečení webových stránek

iThemes Security | SSL certifikát (https) a další

Rozšíříme vaše webové stránky o užitečné moduly pro pokročilou správu SEO, díky které budete moci lépe nastavit jednotlivé titulky a popisky stránek, které jsou důležitým ukazatelem pro vyhledávače jako je Seznam nebo Google. Zároveň vám pomůžeme s rychlejším načítáním webových stránek a doplníme základní WordPress o užitečné nástroje pro pravidelnou údržbu a optimalizaci. V neposlední řadě rozšíříme vašeho webové stránky o napojení na Google Analytics pro sledování statistik a cílů a Google Search Console pro monitorování stavu vašich webových stránek nebo e-shopu

Zabezpečení webových stránek

Jazykové mutace

WPML

Potřebujete webové stránky ve WordPressu využívat ve více jazycích? Využíváme licencovaný modul WPML, který patří mezi nejrozšířenější a spolehlivé řešení pro vícejazyčný obsah pro více než 40 světových jazyků v rámci webu. Každou stránku můžete mít zcela s individuálním obsahem pro konkrétní jazyk a správně z pohledu SEO optimalizace. Zároveň je možné pro každou mutací využít i jinou doménu. Modul má zároveň širokou podporu s dalšími často využívanými pluginy.

Jazykové mutace

E-commerce

WooCommerce | Rezervační systémy

WooCommerce patří mezi nejvyužívanější rozšíření pro Wordpress, díky kterému budete moci z vašich stránek udělat jednoduchý e-shop pro prodej fyzického či digitálního zboží. Můžete si nastavit individuální možnosti dopravy (česká pošta, zásilkovna a další) a platby (běžný bankovní převod, Pay Pal, Go Pay a další). S pomoci dalších integrovaných modulů můžete využit napojení na účetní a skladové systémy jako je Pohoda nebo Money. Pro rozsáhlejší e-shop, doporučujeme využít naše vlastní řešení na míru.

E-commerce
 

Domluvte si konzultaci

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte poptávkový formulář

Nebo nás můžete kontaktovat na:
Telefon: +420 774 828 242 | E-mail: info@antstudio.cz

Více kontaktů

Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...