Vytvoříme kvalitní webové stránky levněji

I malá firma nebo živnostník může využít našich propracovaných postupů a špičkového systému, i když nemá takový rozpočet na marketing jako větší firmy. 

Vše díky našemu dotačnímu programu. Co to znamená?

Neustále rozšřiujeme tým a potřebujeme, aby se nováčci učili na malých projektech. Proto se intenzivně věnujeme i tvorbě malých, tedy levných firemních stránek, které většinou využívají menší společnosti. Oddělení malých projektů je pod dohledem nejlepších webových návrhářů, programátorů a následné podpory, ale nepřispívá na rozvoj systému nebo služeb, je tedy dotované z jiných, velkých projektů.

Weby jsou založené na na našem systému pro správu obsahu, nebo na systému WordPress.

Jak se mohu zapojit?

Podívejte se na doporučený postup tvorby a promyslete si, jaké služby budete potřebovat.  Potom se podívejte na náš orientační ceník. Pošlete nám poptávku. Prosím vyplňte co nejlépe informace o projektu. 

 

Uvedené ceny jsou od, jak získám nejlepší cenu?

Nejnižších cen dosáhnete, při řešení zakázky na dálku nebo přímo na naší centrále v Plzni, kde probíhá školení nových lidí.

Důležitá je také kvalitní příprava podkladů. Tedy textů, loga, fotografií a podobně.​​​​​​​​​​​​​​

 

Jaké další služby můžeme využít?

Školíme talentované lidi zaměřené nejen na výrobu webových stránek a e-shopů, ale i grafiky, kteří vám pomohou s logem, grafikou na facebook, bannery ale i vizitkou.

Navíc můžete využít školení, případně marketingové specialisty, kteří pomohou se SEO, Sociálními sítěmi a další propagací firmy.

 

Kam dále?

Prohlédněte si ukázky naší práce. Vyzkoušejte si demo s nejnovější verzí systému. Prohlédněte si základní popis modulů a služeb. 
Podívejte se na doporučený postup tvorby webových stránek a orientační ceník. Připravte si podklady jako je logo, fotografie, barvy, texty a následně vyplňte poptávkový formulář.

Domluvte si konzultaci

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte poptávkový formulář

Nebo nás můžete kontaktovat na:
Telefon: +420 774 828 242 | E-mail: info@antstudio.cz

Více kontaktů

Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...