Webové stránky na míru – originální webové stránky

Webové stránky na míru od nás nemusí znamenat vždy jen originální grafické zpracování a rozložení, ale hlavně odlišný postup výroby zaměřený na váš úspěch! Prosím dejte nám vědět, jestli vás zajímá kompletní řešení prezentace nebo potřebujete jen programování webových stránek na míru. Specializujeme se na webové stránky s katalogem a e-shopem. V tomto směru můžeme nabídnout velmi kvalitní technické řešení s nejlepším poměrem cena/výkon. Realizujeme ale i malé originální prezentace, jednostránkové weby nebo portály.

Jak probíhá realizace webových stránek na míru?

U originálních webových stránek vždy vycházíme ze studie poptávky a potřeb klienta. Na základě analýzy vašeho produktu stanovíme cíle a vyhodnotíme poptávku. Poptávku vyhodnocujeme nejčastěji pomocí analýzy klíčových slov a analýzou konkurence. Výsledky s vámi zkonzultujeme, pokusíme se navrhnout, čím by se mohla vaše firma odlišit a následně navrhneme strukturu webu. Celý postup tvorby.

 

Jaké výhody má tento postup?

Díky dodržení postupu můžete výrazně zvýšit úspěšnost prezentace a to zejména proto, že se soustředíme na konkrétní poptávku a zároveň stránky navrhujeme tak, aby plnily stanovené cíle. Například prodej nebo poskytování informací. Při tom se snažíme minimalizovat opuštění stránek bez splnění cílů.

Takovéto prezentace jsou výrazně úspěšnější než nejasně vytvořené weby, které následně musíte upravovat s mnohem vyššími náklady. Již díky vyššímu zaujetí návštěv z placené reklamy se náklady do lepší přípravy a obsahu velmi rychle vracejí.

 

Kolik stojí webové stránky na míru?

Cena za webové stránky na míru se rozděluje na dvě části. První je cena za přípravu a následně cena za realizaci. Doporučujeme proto realizaci webu rozdělit na dvě etapy. Nejprve přípravu a až následně realizaci. Bez podkladů, které vzniknou při přípravě, nejde přesně odhadnout náročnost výroby, a proto jsou jakékoliv nabídky vždy jen odhadem. Rozdělením zakázky na dvě části zvýšíte kvalitu výstupu a snížíte celkovou cenu. Přesnou cenu nelze odhadnout, proto jsme připravili stránku Ceník s hrubými rozsahy.

 

Zajímají vás technické vlastnosti našeho řešení?

 • Skvělá podpora katalogů a e-shopů

  Hledáte technické řešení pro prezentaci produktů pomocí katalogu nebo e-shopu? Zvolte řešení od ANT studio. Specializujeme se na katalogy a e-shopy a naše technické řešení je vyladěné pro správu katalogů a specializujeme se i na propagaci rozsáhlejších webových stránek. Máme vyvinuté a stále vylepšujeme propojení potřebná pro propagaci jako je výstup na porovnávače, dynamický remarketing a mnoho dalších.

 • Dalších 40 SEO důvodů

  Zajímají vás podrobnosti z pohledu optimalizace pro vyhledávače? Podívejte se na 40 SEO důvodů, proč nám zadat váš web nebo e-shop. Naší předností není jen technické řešení, ale i přístup k návrhu webu, servis a následná propagace. Prohlédnout SEO důvody.

 • Jednoduché ovládání pomůže zlepšit obsah

  Nechte si předvést, jak jednoduché je spravovat obsah při využití redakčního systému ANT CMS. Díky jednodušší správě obsahu bude váš obsah lepší než konkurenční a zlepšování budete provádět s radostí. Náš systém se vám nebude bez vašeho vědomí měnit, nové funkce doplňujeme pouze na požádání a tak si můžete stejný systém užívat jak dlouho budete potřebovat.

 • Prohlédněte si demo systému

  Podívejte se na demo prezentaci našeho systému a nechte si předvést všechny výhody. U nás nekupujete zajíce v pytli, vše předvedeme a můžete si prohlédnout detaily technického řešení včetně kódu. Webové stránky navíc dále optimalizujeme z pohledu rychlosti.

Domluvte si konzultaci

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte poptávkový formulář

Nebo nás můžete kontaktovat na:
Telefon: +420 774 828 242 | E-mail: info@antstudio.cz

Více kontaktů

Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...