Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Výroba webu, linkbuilding, online marketing

Větší prodej EU-Regálů díky konfigurátoru

Možnost sestavit a objednat regály online, více prodávat a zlepšit pozice ve vyhledávání, to bylo přání našeho klienta. A my ho plníme.

Regály online, snadno a rychle

Společnost EU-Regály se specializuje na dodání regálů pro sklady, obchody, garáže i domácnosti. Svým zákazníkům se snaží co nejvíce usnadnit výběr, který často závisí nejen na typu skladovaných věcí, ale také na prostorech. Aby si zákazník snadno vybral a rovnou zadal poptávku či objednal, přišli jsme na řadu my a konfigurátor.
 

Web pro B2B i B2C sektor

Webové stránky slouží jak pro přímé zákazníky, kteří si potřebují vybavit své garáže, dílny a domácnosti, tak i pro velkoobchody a velkoodběratele. Právě k té skupině jsme chtěli klienta pomocí nového B2B webu posunout blíž.

Grafické návrhy webu a celá jeho výroba se tak opíraly o to, aby si zákazník sám a jednoduše vybral nebo nakonfiguroval regály a objednal nebo zaslal poptávku. Žádné složitosti, jen zjednodušení prodejního postupu na přehledném webu, a tím i nárůst počtu prodaných regálů.

Regál si poskládáte sami

Pomocí chytrého konfigurátoru si dokážete regál snadno sestavit, prohlédnete si, jak bude vypadat a jednoduše odešlete objednávku. Za pár chvil, z pohodlí domova. 

Nabízí se možnost vybrat si materiál, rozměry, počet polic a zatímco klikáte, před očima se vám kreslí grafické znázornění regálu a počítá cena.

Pokud máte jasno, případně chcete něco ze standardní nabídky, součástí webových stránek je i klasický e-shop. Vybere si tedy každý, ať domácí kutil, tak majitel velkého obchodu.
 

Obsahová stránka 

Do vyrobeného webu jsme zajistili obsah, částečně převzatý ze stránek původních. Na nás bylo plnění a menší copywriterské práce. Do budoucna bychom rádi spolupracovali například i v oblasti focení nebo tvorby videa, což se dá krásně využít i v následné propagaci webu.

 

Nezbytná marketingová péče

Právě péče o naše klienty v online sféře je to, proč si nás ve společnosti EU-Regály vybrali. V současné době řešíme SEO a linkbuilding, připravujeme a spravujeme PPC kampaně, abychom regály dostali k co nejvíce lidem a pomáháme se sociálními sítěmi. Pracujeme na tom, aby byl klient vidět napříč internetem, ve vyhledávačích i mimo ně.

Jsme moc rádi, že jsme mohli dosáhnout stanovených cílů, obstát mezi vysokou konkurencí a zajistit spokojenost našeho klienta. Ten nám svěřil i svůj druhý projekt UNIregály.cz

 

Co na naši práci říkají v EU-Regály

„S ANT studiem naše firma spolupracuje již několik let v oblasti SEO optimalizace našich firemních stránek, rovněž nám spravuje PPC kampaně. Jsme velmi spokojeni s jednáním, rychlostí i efektivitou této spolupráce, můžeme tedy jen doporučit.“

Postaráme se o vaši online prezentaci od základů

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů