Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Výroba webu s konfigurátorem

Web s chytrým konfigurátorem pro EU-Regály

Možnost sestavit si online vlastní systém regálů do obchodu, archivu či domácnosti, to byl cíl nového webu. 

Regály online, snadno a rychle

Společnost EU-Regály se specializuje na dodání regálů pro archivy, sklady, obchody, garáže i domácnosti. A svým zákazníkům se snaží co nejvíce usnadnit výběr, který často závisí nejen na typu skladovacích věcí, ale také na prostorách. Aby si zákazník snadno vybral a rovnou zadal poptávku či objednal, přišli jsme na řadu my a náš konfigurátor.
 

Webová prezentace pro B2B i B2C sektor

Naše spolupráce začala výrobou webu, který pomáhá se správou již nasazených robotů do provozu. V pozadí zdánlivě jednoduchého one page řešení je však evidence všech robotů, které kdy byly firmou dodány a kompletní informace o nich, včetně přehledu proběhlých i plánovaných servisních prohlídek.

Pomocí aplikace na pozadí stránek má tak servisní tým pohromadě veškeré informace o robotech u všech svých klientů. Klienti si zase mohou na stránkách objednat školení obsluhy robotů, náhradní díly, případně mimořádný servis.

Regál si poskládáte sami

Druhý web, který jsme vyráběli, je řešení online prezentace služeb společnosti s nabídkou jejich robotů a možnostmi jejich využití. Postupovali jsme klasickou cestou, od poznání klienta přes grafické návrhy webu až po výrobu a spuštění. Před samotným spuštěním jsme se pustili ještě do obsahu, který potřeboval naši péči. Vše tak, abychom zachovali jasně danou korporátní identitu společnosti. Během celé výroby jsme kladli důraz na mobile first, tedy správné zobrazování webu v telefonech a mobilních zařízeních. 

U klienta jsme také řešili změnu držitelů domén, migraci všech e-mailových adres k nám na servery i správu DNS.

Rozsáhlá pomoc s obsahem

Webové stránky potřebovaly před svým spuštěním poladit technický obsah od klienta tak, aby byl optimalizovaný pro vyhledávače a zároveň uživatelsky příjemný a srozumitelný pro návštěvníky webu. Povolali jsme copywriterku, aby se celé úpravy textů zhostila a vizuálu stránek to výrazně prospělo.

Aktuálně jsou před námi ještě anglická a německá mutace celých webových stránek, které budeme plnit právě námi upraveným obsahem.

Nezahálí ani náš marketingový tým

Zatímco výroba pracovala na samotné přípravě webu ke spuštění, kreativní tým si hrál s obsahem a bannery, naše marketingové odělení se věnovalo školení týmu ARC-Robotics v užívání sociálních sítí a přípravě marketingových kampaní. I s marketingem budeme aktivně pomáhat, ať už půjde o SEO, sociální sítě nebo třeba PPC reklamy. Tak, aby byl spokojený klient ještě spokojenější.
 

Postaráme se o vaši online prezentaci od základů

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.