Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Jak automatizovaně nastavit filtry na referral spammery v GA?

 

Vypadají vaše statistiky v Google Analytics například takto?

Jak automatizovaně nastavit filtry na referral spammery v GA?

Referral spammerů je v aktuálním období opravdu mnoho. Pokud se chceme tohoto nechtěného spamu v Google Analytics zbavit, můžeme to samozřejmě vše dělat ručně a nastavovat dnes už skoro desítky filtrů. Tolik jednotlivých filtrů musíte nastavit proto, že délka regulárního výrazu je v Google Analytics omezena na 255 znaků.

A co to dělat automaticky?

Ručně vám to bude trvat minimálně několik minut a to ještě musíte přesně vědět, co přesně děláte a kde najít kompletní seznam těchto spammerů. My jsme vám nyní dali příležitost si vše bez starostí usnadnit nástrojem na automatickém nastavení těchto filtrů. Stačí tento nástroj spustit a povolit přístup do vašich Google Analytics. Vše ostatní už proběhne automaticky a filtry s aktuálními spammery máte nastaveny za několik sekund.

Jak automatizovaně nastavit filtry na referral spammery v GA?

 

Instalátor filtrů s referral spammery

 

  • Pokud by se stalo, že se zobrazí hláška „Quota Error: You have exceeded the maximum number of writes/day for this project.", znamená to, že byl překročen limit Google API pro daný den. Zkuste to tedy prosím někdy jindy.
  • Nemusíte se bát! Vaše data z Google Analytics nemůžeme vidět. Vše probíhá za pomoci autorizace Google.

Související pojmy:

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů