Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Výměna odkazů (linkbuilding)

 

Odkazy jsou základem pro většinu webových stránek a pro celou internetovou síť. Právě díky odkazům se můžete dostat z jedné stránky na jinou a prohledávat tak celý internet.

Odkaz nebo-li anchor text vám umožní přidat k určitému textu nebo obrázku přesměrování na jinou vaší nebo cizí stránku či podstránku. Odkazující text bývá ve většině případech podtržený a kliknutím na takový to text se dostane na stránku o dané problematice nebo produktu.

Ačkoliv byla dříve výměna odkazů velice populární, v současné době nemá již moc velký smysl. Odkazování na jiné stránky a firmy se využívá především v souvislosti s upozorněním na své reference, guest bloging, partnery a další obsahově relevantní zdroje. 

  • Reference - využívání referenci patří mezi oblíbený způsob, jak ukázat kvalitu vaší práce na svých spokojených zákaznících. Například firma Keramika Soukup realizovala pro své zákazníky rekonstrukce, na které pak odkazuje na svých webových stránkách.  
  • Guest bloging - tato metoda spočívá ve vytvoření článku pro jiný web, abyste mohli oslovit novou skupinu zákazníků. Například se budete chtít na webových stránkách zabývající se tvorbou cukrovinek pochlubit, jaké dorty a jiné pochutiny umíte vytvořit a odkážete tak na svojí osobu nebo firmu.
  • Kontext - relevantní kontext je základem každého odkazování. Vždy myslete na to, aby odkazování na jiné stránky a firmy bylo relevantní vzhledem k vaší oblasti podnikání. Například pokud se zabýváte nákladní přepravou, můžete poukázat na výrobce vašich aut nebo servis, se kterým spolupracujete.

Pamatujte však, že v některých případech může méně znamenat více a zveřejňovat tak informace o vaši spolupráci s některými klienty může být výhodné pouze pro vaší konkurenci !

Proto se v případě vytváření správných odkazů nebo-li linkbuildingu neváhejte obrátit na nás a my vám veškeré tyto služby zajistíme na míru. Udržování relevantních odkazů a jejích další vytváření pro své klienty zajišťujeme v rámci pravidelného zlepšování webu.

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů