Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Práce s odkazy na jiné webové stránky a emailové adresy

 

V našem editoru můžete přidávat k libovolným nadpisům a úryvkům z textu odkazy na jiné webové stránky nebo rovnou zákazníkovi nabídnout možnost napsat vám ihned email.

Odkaz nebo-li anchor text vám umožní přidat k určitému textu nebo obrázku přesměrování na jinou vaší nebo cizí stránku či podstránku. Odkazující text bývá ve většině přepadech podtržený a kliknutím na tento text se dostane na stránku o dané problematice nebo produktu.

Zároveň jsme schopní pro naše zákazníky nastavit měření využívanosti odkazů pomocí nástroje Google Analytics.

Pro přidání odkazu stačí, když si v našem redakčním systému otevřete libovolnou stránku nebo článek a v editoru si označíte obrázek nebo text a následně kliknete na ikonku symbolizující řetěz.

Následně se vám objeví nabídka, ve které je důležité především vyplnit políčko s názvem URL odkazu, tedy adresu webové stránky nebo emailové adresy, kam chcete uživatele odkázat po kliknutí. Doporučujeme také napsat Titulek a v kolonce Cíl si můžete zvolit, zda chcete, aby se návštěvníkovi nová stránka otevřela místo vaší (otevřít v tomto okně) nebo v nové záložce (otevřít v novém okně), případně můžete vybrat jinou z možností a ukončíte kliknutím na tlačítko Vložit.

 

Pro vložení emailové adresy si označte text (nejčastěji se jedná o samotnou emailovou adresu) a opět klikněte na ikonku řetězu. Do kolonky URL odkazu napište emailovou adresu, na kterou chcete uživatele odkázat. Důležité je napsat emailovou adresu s předponou mailto:

Výsledná stránka může po přidání odkazů vypadat následovně. 

Doporučujeme zároveň jednotlivé odkazy vyzkoušet, abyste měli jistotu, že se vše zobrazí správně. V případě emailových adres se návštěvníkovi při kliknutí na emailovou adresu s odkazem zobrazí jeho výchozí emailový klient (například Outlook, eM Client nebo Gmail) s vaší předvyplněnou emailovou adresou.

Související otázky:

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů