Práce s odkazy na jiné webové stránky a emailové adresy

V našem editoru můžete přidávat k libovolným nadpisům a úryvkům z textu odkazy na jiné webové stránky nebo rovnou zákazníkovi nabídnout možnost napsat vám ihned email.

Odkaz nebo-li anchor text vám umožní přidat k určitému textu nebo obrázku přesměrování na jinou vaší nebo cizí stránku či podstránku. Odkazující text bývá ve většině přepadech podtržený a kliknutím na takový to text se dostane na stránku o dané problematice nebo produktu.

Zároveň jsme schopní pro naše zákazníky nastavit měření využívanosti odkazů pomocí nástroje Google Analytics.

Pro přidání odkazu stačí, když si v našem redakčním systému otevřete libovolnou stránku nebo článek a v editoru si označíte obrázek nebo text a následně kliknete na ikonku symbolizující řetěz.

Vložení odkazu

 

Následně se vám objeví nabídka, ve které je důležité především vyplnit políčko s názvem URL odkazu, tedy adresa webové stránky nebo emailové adresy, kam chcete uživatele odkázat po kliknutí. Doporučujeme také napsat Titulek a v kolonce Cíl si můžete zvolit, zda chcete, aby se návštěvníkovy nová stránka otevřela místo vaší (otevřít v tomto okně) nebo v nové záložce (otevřít v novém okně), případně můžete vybrat jinou z možností a ukončíte kliknutím na tlačítko Vložit.

Uložení nového odkazu

 

Pro vložení emailové adresy si označte text (nejčastěji se jedná o samotnou emailovou adresu) a opět klikněte na ikonku řetězu. Do kolonky URL odkazu napište emailovou adresu, na kterou chcete uživatele odkázat. Důležité je napsat emailovou adresu s předponou mailto:

Vložení odkazu na email

 

Výsledná stránka může po přidání odkazů vypadat například následovně. 

Výsledná stránka s odkazy

Doporučujeme zároveň jednotlivé odkazy vyzkoušet, abyste měli jistotu, že se vše zobrazí správně. V případě emailových adres se návštěvníkovi při kliknutí na emailovou adresu s odkazem, zobrazí jeho výchozí emailový klient (například Outlook, eM Client nebo Gmail) s vaší předvyplněnou emailovou adresou.

Emailový klient

Zeptejte se!

Nenašli jste požadovanou otázku s odpovědí? Napište nám.

Pro rychlé doplnění dotazu.

Adresa pro zaslání odpovědi.

Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...