Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Vytvoření novinky a její nastavení

 

Pro vytvoření nové aktuality nebo novinky otevřete administraci našeho redakčního systému a klikněte na sekci Novinky a následně na Nová aktualita

 

 

Následně si můžete v první části vybrat její Název, který by měl být především originální a jeho cílem by mělo zaujmout nejen návštěvníky ale i samotný vyhledávač pomocí využíti některého klíčového slova, který se spojuje s činností vašeho podnikání. Maximálně může mít 80 znaků.

Následně máte na výběr Anotaci novinky, jedná se krátký text, který se objeví ve výpisu novinek (doporučená délka do 250 znaků). Pokud zůstane prázdný, objeví se část samotného textu z novinky.

Zobrazovat Od a Do. Pomocí nastavení data můžete určit, kdy od kdy do kdy bude novinka viditelná na vašich webových stránkách. Pokud pole necháte prázdné, novinka se bude zobrazovat stále.

Pomocí Váhy lze ovlivňovat pořadí novinek viz. článek o změnách pořadí podle váhy.

Následuje Text novinky, kde již můžete tvořit samotný obsah aktuality pomocí veškerých nástrojů, které máte k dispozici.

 

 

Následně stačí novou aktualitu Uložit, přičemž pokud jí chcete rovnou zveřejnit, nezapomeňte zaškrtnout políčko Zobrazovat na www.

Vaší novou aktualitu si následně můžete zkontrolovat na vašich stránkách nebo pomocí kliknutí na Zobrazit novinku.

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.