Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Změna pořadí novinek podle váhy

 

Řazení novinek probíhá dle váhy (od kladných přes 0 do záporných) a poté dle data vložení. Pokud nechcete ovlivňovat pořadí, nechte váhu u všech příspěvků na hodnotě nula a příspěvky se tak budou řadit standartě podle data vložení.

Jak na to?

Kladná čísla = čím větší tím výše se novinka zobrazí.

Záporná = čím větší tím níže se novinka zobrazí.

Používejte metodu půlení intervalu a budete mít stále možnost vždy vložit novou novinku před nebo za novinku s nejvyšší Váhou. Informace o váze poslední novinky se vám bude vždy zobrazovat. Budete tak mít představu, zda bude nově vložená aktualita za ní nebo přední. 

V sekci novinky uvidíte řazení jednotlivých příspěvků následovně. Vidíme zde, že příspěvek "Poznejte blíže naše dodavatele" je v současné době posledním nejnovějším vloženým příspěvkem a jelikož mají všechny aktuality váhu rovnou nule, dochází k jejich řazení podle data přidání.

 

 

Pokud však budeme chtít, aby se jako první zobrazoval příspěvek o nové grafice následovaný příspěvkem o nových službách a produktech, změníme jejich váhu a začnou se tak řadit primárně podle ní. Jak můžete vidět, datum vložení se zde stává pouze druhořadým činitelem při řazení příspěvků a ačkoliv je tak aktualita "Poznejte blíže naše dodavatele" vložená jako poslední, její váha je nejmenší a tak se bude řadit až na konci.

 

 

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.